Children of Morta Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Children of Morta pojawi się latem tego roku. Wydawca ustalił cenę za swoją najnowsza produkcje

11-bit studios oraz Dead Mage ogłosiły, że ich najnowsze dzieło…

6 czerwca 2019

11-bit studios oraz Dead Mage ogłosiły, że ich najnowsze dzieło Children of Morta będzie miało premierę już latem 2019 roku. Produkcja pojawi się na Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One i PC.

 

Ten oczekiwany roguelike RPG dostępny będzie w cyfrowej dystrybucji latem w cenie 79,99 PLN. Oba zespoły z przyjemnością prezentują też artwork zdobiący okładkę pudełkowej edycji.

 

 

Kwota jaka przyjdzie nam zapłacić za cyfrowa edycje Children of Morta wyniesie 79,99 PLN. Fizyczna edycja gry będzie również dostępna dzięki Merge Games, a sama wersje na Nintendo Switch wyceniono na kwotę 34.99 euro.

 

Na koniec krótka informacja prasowa nt. Children of Morta pochodząca od 11-bit studios:

 

Children of Morta rozgrywa się w odległej krainie, ale dotyka tematów bliższych naszym życiom niż można by się spodziewać. To opowieść o zwyczajnych emocjach. Takich które każdy doskonale zna i czasem ceni wyżej, niż jest w stanie przyznać. Miłości, nadziei, ale także tęsknocie, niepewności, stracie i poświęceniach, które trzeba podjąć by ratować tych, na których zależy nam najbardziej. Daj wplątać się w przygodę niecodziennej rodziny bohaterów. Gdy ich ziemie zaczyna trawić mroczne zepsucie, strażnicy góry Morta muszą przeciwstawić się pradawnemu złu. To nie historia o ratowaniu świata. To historia dzielnej rodziny starające się wytrwać w jedności, gdy wszystko wokół pożerane jest przez ciemność.


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *