Prison Architect: Nintendo Switch Edition
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Darmowy tydzień z Prison Architect: Nintendo Switch Edition dla subskrybentów Nintendo Switch Online

Nintendo ogłosiło, że strategia ekonomiczna Prison Architect: Nintendo Switch Edition…

13 października 2021

Nintendo ogłosiło, że strategia ekonomiczna Prison Architect: Nintendo Switch Edition będzie kolejną grą, która zostanie udostępniona za darmo przez tydzień w ramach akcji Game Trials. Oferta dotyczy wyłącznie osób, które posiadają aktywny abonament Nintendo Switch Online.

 

 

Darmowy tydzień z Prison Architect: Nintendo Switch Edition rozpocznie się od 20 października i potrwa do 26 października. Gra będzie dostępna za darmo dla wszystkich subskrybentów Nintendo Switch Online w Europie.

 

Prison Architect Nintendo Switch Edition to produkcja, w której przejmujesz rolę dyrektora zakładu penitencjarnego, dlatego też musi nauczyć się zarządzać więzieniem, tak aby każdemu żyło się tam w miarę dobrze. Trzeba je rozbudowywać, zapewnić więźniom rozrywkę i zapobiegać wszelkim próbom ucieczki. Oczywiście odpowiada się też za swoich podwładnych, aby rzetelnie wykonywali swoje obowiązki i nie pozwalali osadzonym na zbyt dużą swobodę.

 

Warto zaznaczyć, że nadchodząca oferta Game Trials różni się w poszczególnych regionach. Europa otrzyma Prison Architect: Nintendo Switch Edition, w Japonii dostępne będzie  The Wold Ends with You: Final Remix, a The Jackbox Party Pack 6 dostępny będzie dla graczy w Ameryce.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *