Super Mario™ 3D World + Bowser’s Fury Gdzie kupić najtaniej
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Gdzie najtaniej złożyć zamówienie na Super Mario 3D World + Bowser’s Fury ? Przegląd ofert

Aktualizacja #1 Sklep Media Expert zaktualizował swoją cenę o i…

21 stycznia 2021

Aktualizacja #1

Sklep Media Expert zaktualizował swoją cenę o i aktualnie jest to najlepsza oferta Super Mario 3D World + Bowser’s Fury na polskim rynku!

Kup Super Mario 3D World + Bowser’s Fury w sklepie Media Expert za 219 zł z darmową dostawą 

 


Do premiery Super Mario 3D World + Bowser’s Fury pozostały już tylko trzy tygodnie. Ulepszona wersja hitu z Wii U będzie miała swoją premierę już 12 lutego wyłącznie na Nintendo Switch.

 

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury to pierwsza duża premiera ze strony Nintendo w tym roku. W stosunku do oryginalnego wydania wersja na Switcha została udoskonalona oraz otrzymała sporo nowej zawartości. Gracze będą mogli cieszyć się nie tylko z trybu lokalnej współpracy z maksymalnie trzema znajomymi, ale mogą również zaszaleć w trybie online dla wielu graczy. Jednak największą nowością jest dodanie ogromnego dodatku DLC pt. Bowser Fury, gdzie przyjdzie Ci się zmierzyć z Bowser’em (a jak!), który urósł do gigantycznych rozmiarów i stracił wszelką kontrolę nad sobą. Mario w swoich poczynaniach nie będzie jednak sam, do pomocy przyjdzie mu potomek głównego oponenta – Bowser Jr.

 

Z okazji zbliżającej się premiery Super Mario 3D World + Bowser’s Fury przygotowaliśmy dla was zestawienie ofert rodzimych dostawców, u których zakupicie tę grę najtaniej. Niektóre sklepy dodawać będą różne gratisy (magnesy, steelbook, naklejki) jednak ich ilość jest limitowana i zależeć będzie od kolejności potwierdzenia zamówienia.

 

 

Podsumowując, najtaniej Super Mario 3D World + Bowser’s Fury zakupimy w sklepie X-kom, gdzie z dostawą zamówienie wyjdzie 229,80 zł. O dwadzieścia groszy więcej zapłacimy w elektromarkecie Media Expert. Jeśli zależy wam na gratisach, tutaj z najlepszą ofertą przychodzą sklepy Grymel oraz Matrix Media, jednak trzeba pamiętać iż nie wiadomo czy załapiecie się na bonusy, ponieważ ich ilość jest ograniczona i zależna od tego ile gratisów dostarczy producent.

 

Na końcu warto wspomnieć jeszcze o cyfrowej wersji Super Mario 3D World + Bowser’s Fury  dostępnej w sklepie Nintendo Switch eShop. Oczywiście jak zawsze jest ona najdroższa i kosztuje aż 249,80 zł. Z tej oferty skorzystają zapewne osoby, które cenią sobie odpalanie gry bezpośrednio z pamięci konsoli/karty sd i nie wymusza ciągłej zmiany kardridży.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *