Genshin Impact Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Genshin Impact nie zostało anulowane w wersji na Nintendo Switch. Gra jest nadal rozwijana

Posiadacze Nintendo Switch od miesięcy oczekują jakichkolwiek wieści dotyczących portu…

6 maja 2022

Posiadacze Nintendo Switch od miesięcy oczekują jakichkolwiek wieści dotyczących portu Genshin Impact. W kuluarach mówiło się o anulowaniu projektu, ponieważ ostatnia aktualizacja dotycząca Switchowej wersji pochodziła z 2020 roku. Mamy dobre wieści! Niezwykle popularna darmowa gra RPG „nadal w fazie rozwoju” co zostało potwierdzone przez developera.

 

Wersja na Switcha jest wciąż w fazie rozwoju i będziemy publikować więcej informacji w miarę postępów. – powiedział Xin Yang – specjalista ds. PR w firmie miHoYo

 

Genshin Impact odniosło ogromny sukces na konsolach PlayStation, PC i urządzeniach mobilnych. Gra została potwierdzona także na Nintendo Switch jednak o od wielu miesięcy producent i wydawca milczeli w tej sprawie. Ostatnie wiadomości dotyczyły problemów z przeniesieniem gry na Switcha z uwagi na ograniczoną moc konsoli. Po długich miesiącach oczekiwania na jakiekolwiek aktualizacje w tej sprawie fani zaczęli snuć teorie o porzuceniu portu Genshin Impact na Nintendo Switch.

Redaktor portalu GoNintendo skontaktował się z twórcami i otrzymał odpowiedź rozwiewającą wszystkie wątpliwości. Popularna gra free-to-play nadal jest rozwijana w wersji na Switcha, i mamy nadzieję, już wkrótce otrzymamy konkretne wiadomości w tej sprawie wliczając w to oficjalną datę premiery.

 

A ty nadal oczekujesz portu Genshin Impact na Nintendo Switch?

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *