Diablo II Ressurected Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Gracze konsolowi wezmą udział w fazie testowej Diablo II: Resurrected

W lutym tego roku ogłoszone zostało Diablo II: Resurrected na…

7 kwietnia 2021

W lutym tego roku ogłoszone zostało Diablo II: Resurrected na liczne platformy, w tym również Nintendo Switch. Fakt odświeżenia tego kultowego tytułu spotkał się z niemałym entuzjazmem wśród graczy.

 

Firma Blizzard potwierdziła ostatnio, że w najbliższy piątek (9 kwietnia) udostępniona pierwsza alfa gry, niestety na razie wyłącznie dla graczy PC. Testy potrwają do 12 kwietnia. Gracze będą mieli dostęp do dwóch pierwszych aktów. Będą też mogli wybrać klasę Amazonki, Barbarzyńcy lub Czarodziejki.

 

Potwierdzone zostało również, że w przyszłych testach zostaną uwzględnieni także gracze konsolowi:

 

P: Dlaczego wersja Technical Alpha jest dostępna tylko na komputerach PC? Czy gracze konsolowi będą mogli przetestować Diablo II: Resurrected?
 
 
 
O: Diablo II: Resurrected zostanie wydany na komputerach PC z systemem Windows, Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X i Xbox Series S. W przyszłej fazie testów gry uwzględnimy graczy konsolowych.

 

Dodatkowo, w najbliższy weekend w serwisach Twitch.tv oraz YouTube będą dostępne transmisje na żywo technicznej wersji alfa.

 

Wersja alfa będzie przeznaczona wyłącznie dla jednego gracza, natomiast ostateczna wersja gry „pozwoli na grę offline” w trybie dla jednego gracza. W trakcie rozgrywki pojawią się stare przerywniki filmowe jako symbole zastępcze. Nie będzie jednak możliwy transfer postępu ani importowanie plików zapisu z pierwotnej wersji tytułu.

 

Diablo II: Resurrected nie posiada jeszcze daty premiery, jednakże Blizzard obiecuje, że tytuł pojawi się w 2021 roku.

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *