Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Już jutro wielkie wydarzenie dla fanów Nintendo – Nie Przegap Nintendo Direct!

Nintendo właśnie ogłosiło, że kolejna prezentacja Nintendo Direct odbędzie się…

17 czerwca 2024

Nintendo właśnie ogłosiło, że kolejna prezentacja Nintendo Direct odbędzie się już jutro, 18 czerwca 2024 r. Zapowiada się niezwykle emocjonujące wydarzenie dla fanów na całym świecie, które zostanie wyemitowane na żywo na platformie YouTube i potrwa około 40 minut. Prezentacja skupi się na grach, które mają pojawić się w drugiej połowie roku 2024.

 

 

Shuntaro Furukawa, prezes Nintendo, wcześniej zapowiedział, że podczas czerwcowego Directa nie będzie wspomniane o następcy konsoli Nintendo Switch. Oznacza to, że fani mogą spodziewać się szczegółów dotyczących nadchodzących gier.

Prezentacja Nintendo Direct rozpocznie się jutro o godzinie 16:00 . Aby obejrzeć wydarzenie, wystarczy odwiedzić oficjalny kanał Nintendo a na YouTube, jedną z jego regionalnych odmian (takich jak Nintendo UK czy Nintendo Japan), lub kanał Nintendo na Twitch.

Choć dokładna zawartość prezentacji pozostaje tajemnicą, można przypuszczać, że Nintendo skupi się na pokazaniu portów i remasterów mających wypełnić luki w kalendarzu wydawniczym przed zapowiedzianą premierą nowego sprzętu. Wśród spekulacji pojawiają się potencjalne odświeżenia takich tytułów jak Metroid Prime 2/3, a także niezmiennie popularne Wind Waker oraz Twilight Princess.

Rok 2024 jest rokiem olimpijskim, więc nie byłoby zaskoczeniem pojawienie się gier z Mario i Sonic w roli głównej na igrzyska w Paryżu. Pojawiają się również plotki o nowym wydaniu Donkey Kong oraz remasterze Fire Emblem. Fani na całym świecie z pewnością chcieliby zobaczyć również inne tytuły, ale Nintendo jasno zasygnalizowało, by nie oczekiwać na premierę Metroid Prime 4 czy Silksong.

Czekamy na wasze komentarze! Jakie są wasze oczekiwania wobec jutrzejszego Nintendo Direct? Czego najbardziej chcielibyście się doświadczyć?


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *