NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nintendo przypomina; te 20 gier trafi na Nintendo Switch w 2020 roku!

Aktualnie wszyscy fani Nintendo Switch obgryzają paznokcie w oczekiwaniu na…

20 stycznia 2020

Aktualnie wszyscy fani Nintendo Switch obgryzają paznokcie w oczekiwaniu na kolejny Nintendo Direct, podczas którego zaprezentowane zostaną niezapowiedziane jeszcze gry zmierzające na Switcha. Nie można zapomnieć o tych wszystkich tytułach, które zostały już pokazane publiczności i zostaną wydane w 2020 roku. Nintendo postanowiło wspomnieć o 20 produkcjach dostępnych dla szerszej publiczności jeszcze w tym roku za pomocą info grafiki.

 

 

Wszystko rozpoczyna odświeżona wersja Tokyo Mirage Sessions #FE Encore, która jest już dostępna w sprzedaży od zeszłego piątku. Z gier mających potwierdzoną premierę w luty/marzec warto mieć w szczególności na oku Darksiders: Genesis, Pokemon: Mystery Dungeon Rescue Team DX oraz wyczekiwane przez wielu fanów Animal Crossing: New Horizons. W pierwszym kwartale roku powinniśmy dostać również The Outer Worlds (początek 2020) oraz Panzer Dragoon planowany na wydanie jeszcze „tej zimy”.

 

Jak łatwo można zauważyć, wiele wyczekiwanych gier jeszcze nie posiada konkretnej daty premiery. Dla przykładu o dodatku DLC dla Pokemon Sword/Shield wiemy tyle, że zostanie wydane w „czerwcu oraz jesienią”. Final Fantasy: Cristal Chronicles Remastered wedle zapewnień wydawcy trafi do sklepów w lecie. A najbardziej pożądane tytuły na Nintendo Switch tego roku tj. Doom Eternal, Bravely Default II, Xenoblade Chronicles: Definitive Edition, czy Hollow Knight: Silksong nie posiadają żadnej wzmianki o przypuszczalnym okresie wydania.

 

Mamy nadzieję, że pierwszy w tym roku Nintendo Direct już wkrótce poukłada wstępnie harmonogram wydań na pierwszą połowę 2020 roku, no i oczywiście zaprezentuje nam kolejne fantastyczne tytuły, które w tym roku trafią na Switcha!

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *