Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Oficjalnie! Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 w tym roku wjedzie na Nintendo Switch

Tak szybkiego potwierdzenia to się nie spodziewaliśmy! Dopiero co informowaliśmy…

23 lutego 2021

Tak szybkiego potwierdzenia to się nie spodziewaliśmy! Dopiero co informowaliśmy was o zabawnej akcji marketingowej ze strony Activision, Nintendo, Tony Hawk i Crash Bandicoot na Twitterze. A chwilę temu otrzymaliśmy oficjalne ogłoszenie ze strony wydawcy. Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 jeszcze w tym roku zostanie wydany na Nintendo Switch!

 

Activision opublikowało oczywiście nowy trailer z planowanego wydania Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 na kolejne platformy:

 

 

Oficjalne Twitterowe konta nie drażniły się z graczami bez powodu. Tony Hawk już dobrze wiedział co się święci, i jego prośba do Crash Bandicoota o pomoc w przeniesieniu na nowe platformy, co nastąpiło po ogłoszeniu dotyczącym wypuszczenia gry Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas na platformy nowej generacji i Nintendo Switch w dniu 12 marca była naprawdę świetnym zagraniem PR’u kilku marek.

 

 

Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 jeszcze w tym roku zawita na konsolę Nintendo Switch. Ogłoszenie dotyczyło również konsol PS5 oraz Xbox Series X, które otrzymają remaster dwóch pierwszych części Tony Hawk już 26 marca. Wydanie Switcha nie zostało doprecyzowane i zadebiutuje gdzieś „później w 2021 roku”.

 

Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 będzie pierwszą grą Tony Hawk wydaną na Switcha. Activision nie podało do wiadomości, w jakiej rozdzielczości oraz z jaką płynnością będziemy mogli ogrywać kultowego „Tonego” na hybrydzie od Nintendo. Szczegółowe informacje zostaną zapewne opublikowane w późniejszym terminie.

 

Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 jest aktualnie dostępny na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, rodzinie urządzeń Xbox One firmy Microsoft, w tym Xbox One X oraz na PC. Jeszcze w tym roku do tego szczytnego grona dołączą Nintendo Switch, Playstation 5 oraz Xbox Series X.

 

Zamówienia przedpremierowe na Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 od dzisiaj powinny ukazywać się u niektórych dystrybutorów. Na dokładną datę premiery oraz dokładniejsze informacje w temacie portu na Nintendo Switch musimy jednak jeszcze trochę poczekać. Mamy nadzieję, że oczekiwania zostaną wynagrodzone bezproblemową rozgrywką na Switchu!

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *