NewsRecenzja
NewsArtykuł

Pierwsza aktualizacja The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom już dostępna

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom otrzymało swoją…

19 maja 2023

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom otrzymało swoją pierwszą aktualizację, wersję 1.1.1, która jest już dostępna do pobrania. Ta aktualizacja wprowadza do gry kilka zmian i ulepszeń, które zostały szczegółowo opisane w informacjach o łatce.

 

Jedną z najbardziej znaczących zmian jest naprawienie błędu, w wyniku którego czasami gracze nie mogli ukończyć głównego zadania The Closed Door”, nawet jeśli spełnili warunki do przejścia zadania. Zgodnie z informacjami o aktualizacji ci, którzy już doświadczyli tego problemu, będą teraz mogli ukończyć zadanie, pobierając tę ​​nową aktualizację.

Aktualizacja zawiera również szereg poprawek błędów i ulepszeń jakości życia, z których wszystkie mają na celu poprawę ogólnego doświadczenia gracza.

Ogólnie rzecz biorąc, pierwsza aktualizacja The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom jest znacząca, ale nie wprowadza żadnych nowych treści. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, ta aktualizacja z pewnością poprawi Twoje wrażenia ze świata Hyrule.

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *