Najbliższe premiery Nintendo Switch

Z pewnością wszelkie premiery na Nintendo Switch cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony graczy. Wiele z nich to tytuły, na które fani czekają czasem nawet po kilka czy kilkanaście lat. Dlatego też im bliżej premiery, tym stają się coraz bardziej pożądanym towarem na rynku. Tym bardziej, że wielu produkcjom towarzyszą zakrojone na szeroką skalę kampanie reklamowe czy też zapowiedzi na głównych kanałach Nintendo. Wszystko to sprawia, że co pewien czas na Switchu pojawiają się mniej lub bardziej popularne premiery.

Na naszej stronie znaleźć można najbliższe premiery na Nintendo Switch jak i również zapowiedzi. Informujemy czytelników zarówno o produkcjach wyłącznie na tę konsolę, jak i grach, które równocześnie ukażą się także na innych platformach. Dotyczy to tytułów spod szyldu samego Nintendo, jak i niejednego studia, które współpracuje z japońską marką. Nasi czytelnicy znajdą w związku z tym na Nintendo Switch premiery gier od takich deweloperów jak EA, Blizzard, Ubisoft, CD Project RED, Konami, RockStar Games czy też Epic Games. Nie zapominamy również o mniejszych studiach, które odpowiadają za coraz popularniejsze Indyki, czyli niezależne gry, stylem i grafiką znacząco odbiegające od gigantów rynkowych.

Dzięki nam dowiecie się, na kiedy zaplanowane są na Nintendo Switch premiery wielu tytułów, jakie są pierwsze wzmianki o fabule, kwestiach technicznych. Ponadto poinformujemy o przewidywanej cenie, jak i w czasie premiery być może zajmiemy się szybką recenzją wybranej gry. W tym dziale można się będzie także przekonać, co szykują dla nas twórcy w związku z nową serią Pokemon, jakie nowości czekają nas w Fifie czy też, na co tym razem wpadną producenci serii ze słynnym hydraulikiem Mario. Warto zatem być na bieżąco z nadchodzącymi bądź aktualnymi premierami gier na Nintendo Switch.