Sam & Max: The Devil's Playhouse Remastered
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Sam & Max Powracają na Switcha z Remasterem Devil’s Playhouse – Przygodowe szaleństwo na Switchu już w sierpniu

Mamy świetne wieści dla fanów kultowego duetu Sam & Max!…

28 czerwca 2024

Mamy świetne wieści dla fanów kultowego duetu Sam & Max! Sam & Max: The Devil’s Playhouse Remastered, najnowsza odsłona ich przygód, ukaże się na konsoli Nintendo Switch już 14 sierpnia 2024 roku. Ta data została potwierdzona przez Skunkape Games w najnowszym ogłoszeniu, które dodatkowo zaszczyciło nas nowym zwiastunem gry.

 

 

Sam & Max: The Devil’s Playhouse to seria epizodycznych gier przygodowych, w której towarzyszymy dwóm detektywom – psu Samowi i królikopodobnemu Maxowi – w ich niezwykłych, często absurdalnych przygodach. Zremasterowana wersja gry zapewni grafikę wysokiej jakości, lepsze oświetlenie, synchronizację ust, nowoczesne ujęcia kamery oraz unowocześnioną ścieżkę dźwiękową, co z pewnością podniesie poziom rozgrywki.

Historia skupia się na Maxie, który natrafia na tajemniczą zabawkę umożliwiającą mu wgląd w przyszłość. To wydarzenie nie umknie uwadze złoczyńców chcących zdobyć magiczne Zabawki Mocy. Sam i Max muszą stawić czoła swojemu najstraszniejszemu przeciwnikowi – nieokiełznanej mocy umysłu Maxa.

Oprócz względów wizualnych, gra oferuje również ulepszenia interfejsu użytkownika i ustawienia dostępności, co czyni ją dostępną dla jeszcze szerszej grupy graczy.

Jak czujecie się z tymi wieściami? Czy jesteście gotowi na kolejną dawkę przygód z Samem i Maxem na swoich Nintendo Switch? Czekacie na sierpień z niecierpliwością? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach!


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *