Nintendo Direct Marzec 2020
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Stało się! Już jutro odbędzie się pełnoprawna prezentacja Nintendo Direct !

Wielu z was mogło już zapomnieć o prezentacjach Nintendo Direct,…

16 lutego 2021

Wielu z was mogło już zapomnieć o prezentacjach Nintendo Direct, ponieważ ostatni taki pokaz odbył się… 4 września 2019 roku. Oczywiście w międzyczasie otrzymaliśmy kilka transmisji , Direct Partner Showcase oraz Indie World, ale od miesięcy wszyscy gracze wyczekiwali na pełnoprawną odsłonę Direct z prezentacją nowości od Nintendo. I możemy powiedzieć, że WRESZCIE SIĘ DOCZEKALI.

 

Nintendo ogłosiło dzisiaj, że prezentacja Nintendo Direct odbędzie się już jutro o godzinie 23:00 w Polsce. Transmisja na żywo ma trwać łącznie około 50 minut i będzie dotyczyła zarówno nowych tytułów na Nintendo Switch, jak i wydanych już wcześniej gier. W ogłoszeniu wyraźnie zaznaczono, że nowy Nintendo Direct będzie zawierał informacje o Super Smash Bros. Ultimate, zapewne będzie to ogłoszenie kolejnej postaci wchodzącej w skład przepustki sezonowej. Jednak najważniejszą wiadomością jest fakt, iż podczas pierwszego Direct’a w tym roku otrzymamy zapowiedzi nowych gier, które ukażą się w pierwszej połowie 2021 roku.

 

Jesteśmy niemal pewni, że podczas transmisji otrzymamy jakieś informacje dotyczące 35-lecia serii The Legend Of Zelda, której rocznica przypada na niedzielę 21 lutego. Fani serii mają nadzieję, że Nintendo zaoferuje podobną ilość niespodzianek do tego ile dobroci otrzymali gracze z okazji niedawnej celebracji 35-lecia serii Mario. Ostatnie plotki sugerują, że możemy już jutro otrzymać ogłoszenie remasterów Legend of Zelda: Majora’s Mask, The Legend of Zelda: Ocarina of Time lub remake The Legend of Zelda: The Phantom Hourglass. Spełnieniem marzeń wszystkich graczy byłoby jednak pokazanie nowych materiałów z The Legend Of Zelda: Breath of the Wild 2 wraz z potwierdzeniem daty wydania.

 

Trzeba pamiętać, że Nintendo ma jeszcze inne zapowiedziane, lecz nie wydane gry. Mamy na myśli Bayonetta 3, Metroid Prime 4, czy No More Heroes III, których premiera na Nintendo Switch powinna być bliżej niż dalej.

 

Tak czy inaczej, jesteśmy niezwykle podekscytowani tym, co jutro zostanie zaprezentowane podczas Nintendo Direct. Oczywiście jak zawsze bądźcie z nami, będziemy na bieżąco publikować newsy z zaprezentowanymi tytułami!

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *