Pokemon-Sword-Shield
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

W Pokemon Sword/Shield zagramy już 15 listopada! Podsumowanie Pokemon Direct

Dosłownie przed chwilą zakończyła się transmisja Pokemon Direct, podczas której…

5 czerwca 2019

Dosłownie przed chwilą zakończyła się transmisja Pokemon Direct, podczas której dowiedzieliśmy się masy ciekawych informacji nt. Pokemon Sword oraz Shield.

 

Najważniejsze info – podano ostateczną datę premiery najnowszych Poksów. Pokemon Sword i Pokemon Shield zostaną wydane dokładnie 15 listopada. Przedstawione zostały również okładki dla obu wersji:

 

pokemon-sword-shield-okladki

 

Gwiazdami okładek zostały nowe, legendarne Pokemony:

  • Zacian dla wersji Sword
  • Zamazenta dla wersji Shield

 

Planowane jest również wydanie „double packu” czyli podwójnego opakowania zawierającego obie wersje gier.

 

 

Podczas prezentacji Pokemon Direct zostało ujawnionych również kilka nowych funkcji które zostaną dodane do Pokemon Sword/Shield.

 

Czy marzyłeś kiedyś o toczeniu bitew ogromnymi Pokemonami?! W Pokemon Sword/Shield będzie możliwe za sprawą Dynamax. Po uruchomieniu tej „funkcji” stworki przybiorą monstrualne rozmiary i będą mogły wykonywać specjalne, potężne ataki. Do aktywowania trybu mustrum będziesz potrzebować przedmiotu „Dynamax Band”, który uruchomi transformację, a to zmieni twoje ruchy Pokémon w specjalne „Max Moves”. Co ważne, Dynamax działa tylko raz na bitwę i trwają przez trzy tury.

Z Dynamax korzystać również będzie można w trybie dla wielu graczy, a nazwany został on „Max Raid Battle”. W trybie tym będziesz mógł połączyć swoje siły z 3 innymi graczami w walce z Pokemon Dynamax. Na koniec warto dodać o możliwości łapania Pokemonow Dynamax, choć niektóre dostępne do schwytania będą tylko i wyłącznie w trybie Max Raid Battle.

 

Całość podsumowuje specjalnie przygotowany trailer prezentujący możliwości olbrzymich pokemonów:

 

 

Podczas Directa pokazanych zostało również kilka zupełnie nowych stworków, które trafia do Pokemon Sword/Shield. Powitajcie Wooloo, Gossifleur, Drednaw, Corviknight i Eldegoss! Dodając do tego gwiazdy okładek czyli legendarnych Zacian oraz Zamazenta daje nam to aż 7 nowych Pokemonów! Wszystkie nowe pokemony można sprawdzić w galerii poniżej:

 

 

Dzisiejsza prezentacja Pokemon Sword/Shield ujawniła również nowy Dziki Obszar (Wild Area). Od teraz rożne Pokemony mogą pojawić się w zależności od tego, gdzie jesteś i jaka jest pogoda! Podczas przeszukiwania Wild Area gracz otrzyma możliwość kontroli nad kamera, co pozwoli na lepsze wyszukiwanie pokemonów oraz przedmiotów.

 

Jeśli ominąłeś dzisiejszą, ponad 15 minutową prezentacje Pokemon Sword/Shield możesz ją sprawdzić poniżej:

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *