Cyberpunk 2077 Nintendo Switch Stadia
NewsRecenzja
NewsArtykuł

YouTuber uruchomił Cyberpunk 2077 na Nintendo Switch poprzez Google Stadia

Od dobrego tygodnia tematem numer jeden w gamingowym świecie jest…

20 grudnia 2020

Od dobrego tygodnia tematem numer jeden w gamingowym świecie jest Cyberpunk 2077. Nie będziemy tu przytaczać wszystkich za i przeciw (których jest niemało) produkcji CDP Red, tylko zajmiemy się ciekawostką związaną z CP 2077 oraz Nintendo Switch. YouTuber o pseudonimie Nintendrew opublikował na swoim kanale wideo, na którym pokazuje kontrowersyjne RPG działające bez jakichkolwiek problemów na konsoli Nintendo Switch.

 

Nie ekscytujcie się jednak za bardzo. Nintendrew do opublikowania tego video wykorzystał przerobionego Switcha z zainstalowanym systemem Android oraz aplikacją Google Stadia. Jego małe „dzieło” możecie sprawdzić poniżej:

 

 

Cyberpunk 2077 na zmodyfikowanej konsoli Nintendo Switch działała w stałych klatkach na Nintendo Switch zarówno w wersji przenośnej, jak i stacjonarnej. Wersja TV wyświetlana jest we 1080p.  Według twórcy video, sterowanie zarówno za pomocą Joy-Conów, jak i Pro Controllera jest w pełni kompatybilne z grą, gdzie oba skontrolery ą rozpoznawane jako pad z Xbox’a. Według twórcy filmu odpalony Cyberpunk 2077 na Nintendo Switch korzystający z dobrodziejstwa streamingu wygląda i działa o niebo lepiej, niż krytykowane przez graczy, jak i recenzentów wersje na PS4 oraz Xbox One.

 

YouTuber na koniec dodaje, że zaprezentowana przez niego metoda może być używana do grania we wszystkie gry nowej generacji. To co Google Stadia wkrótce oficjalnie wychodzi na konsolę Nintendo??

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *