Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Zremasterowana kolekcja Grand Theft Auto: The Trilogy jeszcze w tym roku trafi na Nintendo Switch!

Trylogia GTA Remastered – oficjalnie nazwana Grand Theft Auto: The…

8 października 2021

Trylogia GTA Remastered – oficjalnie nazwana Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition – została oficjalnie ogłoszona! Po kilku plotkach Rockstar Games potwierdziło, że Grand Theft Auto III, Vice City i San Andreas otrzymają remastery HD i trafią na Nintendo Switch oraz inne platformy jeszcze w 2021 roku!

 

Rockstar Games dzisiejszego dnia w mediach społecznościowych oficjalnie ogłosiło nową wersję remasterów Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition w formie zwiastuna.

 

 

Trylogia, na którą składają się Grand Theft Auto 3, GTA: Vice City i GTA: San Andreas, będzie zawierała „wszechstronne ulepszenia, w tym ulepszenia graficzne i nowoczesne ulepszenia rozgrywki” we wszystkich trzech grach, ale Rockstar obiecał również zachować „klasyczny wygląd i styl” oryginalnych gier. Zgodnie z komunikatem prasowym Rockstar Games, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ma się ukazać przed końcem 2021 roku, chociaż konkretna data premiery nie została jeszcze podana.

Firma nie wspomniała wprost, jakie ulepszenia techniczne zostały wprowadzone, ani nie udostępniła jeszcze żadnego materiału filmowego prezentującego grę w akcji. Nie wiadomo również czy Rockstar planuje wydać kolekcję GTA wyłącznie cyfrowo, czy jednak trylogia otrzyma również fizyczne wydanie. Dalsze szczegóły w tym data premiery zremasterowanych gier GRA zostaną ujawnione „w nadchodzących tygodniach”. Oczekuję, że nie będziemy musieli długo czekać, aby dowiedzieć się więcej. Rockstar zauważył w ogłoszeniu, że październik to „bardzo wyjątkowa rocznica” dla Grand Theft Auto 3: W szczególności 22 października, czyli 20. rocznica premiery GTA3.

 

Jedno jest pewne, trylogia GTA ukaże się jeszcze w tym roku na Nintendo Switch. Co sądzisz o tej wiadomości? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *