NewsRecenzja
NewsArtykuł

Ace Combat 7: Skies Unknown wyląduje na Nintendo Switch

Wielka wiadomość dla fanów gier samolotowych! Wydawca Bandai Namco właśnie…

17 stycznia 2024

Wielka wiadomość dla fanów gier samolotowych! Wydawca Bandai Namco właśnie ogłosił, że bestsellerowa gra wojenna Ace Combat 7: Skies Unknown  zadebiutuje 11 lipca na konsoli Nintendo Switch.

 

 

Ace Combat 7: Skies Unknown jest jedną z najbardziej popularnych gier lotniczych, która pierwotnie pojawiła się na PC oraz innych konsolach w 2019 roku. Teraz, gracze na Nintendo Switch również będą mogli wziąć udział w niezapomnianych walkach powietrznych. Gra przeniesie nas na fikcyjny kontynent Usean, gdzie będziemy mogli spełnić nasze marzenia związane z lotami samolotów.

 

Ta wersja na Switcha, oprócz w pełni odwzorowanych szczegółów z oryginalnej wersji, dostarczy nam również wiele dodatkowych atrakcji. W skład wydania Deluxe wchodzić będą wszystkie DLC, dodatkowe samoloty, tryb odtwarzacza muzyki i wiele innych. Co więcej, będziemy mogli walczyć w wieloosobowych starciach, będąc częścią dwuosobowej lub nawet ośmioosobowej drużyny.

 

 

Poza tym, po premierze zaplanowano również dostęp do DLC, które będzie można nabyć osobno jeśli zdecydujesz się na zakup podstawowej wersji gry.

 

Choć jeszcze trochę czasu pozostaje do oficjalnej premiery w lipcu, Ace Combat 7: Skies Unknown na Nintendo Switch to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego lata. Czy Ty także czekasz na tę niesamowitą przygodę na niebie? Podziel się swoimi oczekiwaniami w komentarzach!


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *