Among Us Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Among Us jest od dziś dostępne na Nintendo Switch!

Na zakończenie dzisiejszej prezentacji Indie World firma Nintendo ogłosiła, że…

15 grudnia 2020

Na zakończenie dzisiejszej prezentacji Indie World firma Nintendo ogłosiła, że jeden z ostatnich fenomenów w branży gamingowej – mega hit multiplayer Among Us od dziś dostępny będzie dla posiadaczy Nintendo Switch.

 

 

Nie znamy jeszcze dokładnej godziny, ale Among Us powinno pojawić się w eShopie już niedługo. Hitowa gra online na Switchu będzie płatną wersją, jednak nie wiadomo jeszcze ile przyjdzie zapłacić za ten wyczekiwany przez miliony graczy tytuł. Among Us jest pierwszym wydaniem na konsole, po wersji na smartphony oraz komputery PC. Gra ma wspierać cross-play między wszystkimi platformami.

 

Among Us to społeczna gra online, w której gracze muszą współpracować, aby wykonać zadania na statku i dowiedzieć się, kim są oszuści wśród załogi. Tymczasem gracze operujący oszustami próbują po cichu zabić jak największą ilość graczy. Chociaż gra została wydana po raz pierwszy w 2018 roku, stała się sensacją dzięki  popularności na platformie streamingowej Twitch. Twórcy w pewnym momencie porzucili pomysł tworzenia kontynuacji, by móc w pełni skupić się na rozwijaniu swojego nieoczekiwanego hitu.

 

Among Us od studia InnerSloth zostało niedawno nagrodzone nie tylko najlepszą grą mobilną na The Game Awards, ale także najlepszą grą wieloosobową. Zasłużone zwycięstwo !

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *