Apex Legends Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Apex Legends „wygląda i działa bardzo dobrze” na Nintendo Switch. Tytuł otrzyma kontrolę ruchu i celowanie żyroskopem

Zapowiedź Apex Legends, jednego z najlepszych battle royale na rynku…

21 czerwca 2020

Zapowiedź Apex Legends, jednego z najlepszych battle royale na rynku w edycji na Nintendo Switch można uznać z głównych atrakcji prezentacji EA Play.

 

Pomimo że nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych materiałów prezentujących ten tytuł, to Chad Grenier (główny reżyser) w rozmowie z GameSpot powiedział, że Apex Legends „wygląda naprawdę dobrze i działa bardzo dobrze” na Switchu.

 

To dla nas duże wyzwanie. Przez dłuższy czas nad tym pracowaliśmy. Nie obyło się bez wyzwań, ale powiem, że wygląda naprawdę dobrze i działa bardzo dobrze. Oczywiście jest to inna platforma i musimy wprowadzić pewne zmiany w grze, aby ją uruchomić. Ma sterowanie ruchem, więc obsługujemy to, więc wsparcie zajmuje trochę czasu aby wprowadzić funkcje celowania żyroskopem. To dużo pracy, ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Testujemy to w tym momencie, upewniając się, że wszystko działa odpowiednio. To jest tego warte. Jesteśmy wielkimi fanami Nintendo, więc osobiście jestem bardzo podekscytowany, że mogę wprowadzić grę do Switcha i mogę zabrać ją ze sobą i grać w nią, gdy jestem z dziećmi lub gdziekolwiek indziej.

 

Apex Legends zaoferuję także cross-play między Xbox One, PS4 oraz PC co ponownie podkreśla Chad Grenier. Co więcej, potwierdza on również to, że Apex na Nintendo Switch zawierać będzie dokładnie tę samą zawartość co wszystkie inne platformy.

 

Produkcja Battle Royale za którą odpowiada studio Respawn Entertainment zostanie wydana na Nintendo Switch tej jesieni.

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *