Captain Tsubasa: Rise Of New Champions Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Captain Tsubasa: Rise Of New Champions postrzela 28 sierpnia na Nintendo Switch

Rozgrywki piłkarskie na całym świecie wracają powoli do gry po…

26 maja 2020

Rozgrywki piłkarskie na całym świecie wracają powoli do gry po kilkumiesięcznej przerwie. To świetna okazja, aby ogłosić premierę Captain Tsubasa: Rise Of New Champions na Nintendo Switch. Bandai Namco wybrało 28 sierpnia na dzień, w którym ich piłkarska gra na bazie popularnego anime trafi na sklepowe półki.

 

Tylko spójrzcie na efektowne zagrania i fenomenalne strzały udostępnione w nowym zwiastunie:

 

 

Ponadto Bandai Namco ogłosiło, że Captain Tsubasa: Rise of New Champions dostępny będzie w aż pięciu różnych wersjach; Standard, Deluxe, Collector’s Editions, Champions oraz najbardziej wypasiona Legends.

 

Edycja Deluxe będzie zawierać kilka DLC, dla postaci i strojów. Edycja kolekcjonerska obejmuje oprócz kopii gry na Nintendo Switch także 28 cm figurkę, artboard, cztery laminowane karty, haftowane proporczyki oraz skrzynię kolekcjonera.

 

Captain Tsubasa: Rise of New Champions w edycji Champions zawierać będzie wszystko, co wersja kolekcjonerska, plus koszulka piłkarska Tsubasy.

 

 

Edycja Legends zawiera wszystkie powyższe elementy oraz wysokiej jakości stół do piłkarzyków Captain Tsubasa autorstwa René Pierre.

 

 

Zarówno edycja Champions, jak i Legends będą dostępne wyłącznie w sklepie Bandai Namco – LINK.

 

Już kilkukrotnie na łamach portalu wspominaliśmy o Captain Tsubasa: Rise Of New Champions i jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz wrócimy do tego tytułu. Jako fan anime „Kapitan Jastrząb” z wypiekami na twarzy czekam, aż w sierpniu strzelę kilka fantastycznych bramek na moim Switchu!

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *