NewsRecenzja
NewsArtykuł

Crash Team Racing Fuel Nitro zaliczy falstart?

Gdy podczas gali The Game Awards został ogłoszony Crash Team…

17 grudnia 2018

Gdy podczas gali The Game Awards został ogłoszony Crash Team Racing Fuel Nitro data premiery została ustalona na 21 czerwca 2019. Gra miała okazać się na wszystkich trzech platformach (w tym Nintendo Switch) tego samego dnia. Dotychczas nic nie wskazywało na jakikolwiek obsuniecie w tym temacie aż do wydarzeń z zeszłego tygodnia.

 

Kilka dni temu wielu sprzedawców usunęło opcje zamówień preorder dla wersji CTR w wersji Switch – niektórzy z nich posunęli się nawet do anulowania zamówień. Oficjalna strona gry została również zaktualizowana i dla Nintendo Switch wyświetla się komunikat „Coming Soon”. Dotyczy to gry w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej. Podczas wyboru wersji gry na PlayStation 4 lub Xbox One pierwotna data premiery 21 czerwca 2019 widnieje nadal.

 

Wychodzi na to ze premiera Crash Team Racing Fuel Nitro otrzyma późniejszy termin. Nie jest to w sumie zaskoczeniem, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na Switchu został wydany dopiero rok później od tej na PS4. Jeszcze inaczej wyszło z re-masterem Spyro, który po serii plotek został osunięty z planów wydawniczych Activision.

 

Widocznie Activision potrzebuje trochę więcej czasu na przygotowanie wersji na Nintendo Switch. Gdy dowiemy się o „nowej” dacie premiery niezwłocznie was o tym poinformujemy.

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *