Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Crysis Remastered jednak bez opóźnienia na Nintendo Switch. Zagramy jako jedyni już 23 lipca!

Ostanie dni są naprawdę zwariowane dla Crysis Remastered. Początkowo wyciek…

10 lipca 2020

Ostanie dni są naprawdę zwariowane dla Crysis Remastered. Początkowo wyciek ujawnił premierę na Nintendo Switch ustaloną na 23 lipca. Kilka godzin później Crytek przesuneło datę premiery „o kilka tygodni”. A dzisiaj, ponownie otrzymujemy informację, że odświeżony Crysis jednak  23 dnia tego miesiąca zostanie wydany na Switcha!

 

 

Remaster kultowej strzelanki FPS ukaże się w pierwotnie planowanym terminie. Jednak początkowo wyjdzie on wyłącznie w edycji na Nintendo Switch, inne platformy muszą poczekać do bliżej nieokreślonego terminu. Deweloper nie ujawnił jednak, czy gra zostanie doszlifowana na podstawie pokazanego zwiastunu, po obejrzeniu którego wielu fanów domagało się zmożonych działań twórców przed wydaniem tej produkcji.

 

Właściciele hybrydowej konsoli mogą składać zamówienia przedpremierowe na Crysis Remastered. Edycja na Nintendo Switch została wyceniona na kwotę 120 złotych. Tytuł ten będzie dostępny wyłącznie w cyfrowej sprzedaży, wersja fizyczna nie jest planowana przez wydawcę.

 

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *