Darkest Dungeon II Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Darkest Dungeon II otrzymuje ocenę w Brazylii, sugerując bliską premierę na Nintendo Switch

Jeden z najbardziej oczekiwanych sequeli gier w stylu roguelike, Darkest…

6 marca 2024

Jeden z najbardziej oczekiwanych sequeli gier w stylu roguelike, Darkest Dungeon II, wydany w zeszłym roku na Steam, może już niedługo trafić na konsolę Nintendo Switch. Właśnie pojawiła się informacja, że gra otrzymała ocenę w Brazylii, uwzględniającą wymienioną platformę.

 

 

Darkest Dungeon II to mroczna, brutalna gra cRPG, w której gracze stają na czele grupy bohaterów i wyruszą w niebezpieczną podróż przez zniszczony świat, aby powstrzymać nadchodzącą apokalipsę. Opisywana jako „roguelike road trip of the damned”, gra obiecuje zarówno wciągającą fabułę, jak i trudne wyzwania.

Pierwsza część gry, wydana w 2018 roku na platformie Switch, zdobyła ogromne uznanie za swoją atmosferę, niezwykle trudny gameplay i opowiedzenie historii o wewnętrznych demonach i ryzyku, jakie niesie ze sobą eksploracja mrocznych lochów.

Choć nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery Darkest Dungeon II na Nintendo Switch, ocena w Brazylii sugeruje, że nie będziemy musieli długo czekać. Będziemy was informować o wszelkich kolejnych informacjach dotyczących gry.


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *