Dead Cells The Bad Seeds Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Dead Cells otrzyma pierwsze płatne DLC w przyszłym miesiącu

Po wielu darmowych aktualizacjach Dead Cells otrzymuje swój pierwszy płatny…

30 stycznia 2020

Po wielu darmowych aktualizacjach Dead Cells otrzymuje swój pierwszy płatny dodatek The Bad Seed, będzie dostępny do zakupu od 11 lutego w Nintendo Switch eShop. Te DLC wraz z zapowiedzią otrzymało również premierowy zwiastun:

 

 

Największe dodatki dla „Bad Seed” mają postać dwóch nowych biomów. Jest to Arboretum (dom klanu grzybów), zarośnięta osada zwana The Swamp, zamieszkana przez zamieszkujące drzewa mutanty, żaby i śmiertelni krwiopijcy oraz The Heart of the Swamp, gdzie czekać będzie na graczy gigantyczna boss – kleszcza matka, zwana Mama Tick. Co więcej, poziomy The Courtyard / Toxic Sewers i The Ramparts / Ossuary / Ancient Sewers otrzymają alternatywne trasy przejścia. Oprócz nowych środowisk i wrogów dodatek rozszerza się o nowe rodzaje broni, w tym dwuręczną kosę.

 

Dead Cells okazało się jedną z najciekawszych i najbardziej innowacyjnych gier niezależnych w ostatnich latach. Połączenie różnych rodzajów mechanik gier i gatunków dało fanom wcześniej niespotykane doświadczenia. Dead Cells dało graczom mnóstwo darmowych treści w ciągu ostatniego roku, więc oferowanie The Bad Seed za jedyne 4,99 $ możemy uznać za spore zaskoczenie. Motion Twin przedstawił uzasadnienie płatnego dodatku DLC i stwierdził, że konieczne było naliczenie skromnej opłaty za to, aby programiści mogli kontynuować pracę nad Dead Cells, nie blokując jednocześnie drogi do kolejnej gry studia.

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *