Diablo II Resurrected Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Diablo II Resurrected ukaże się we wrześniu! Jest nowy zwiastun

Blizzard Entertainment niespodziewanie pojawiło się na dzisiejszym pokazie na Microsoft…

13 czerwca 2021

Blizzard Entertainment niespodziewanie pojawiło się na dzisiejszym pokazie na Microsoft E3, aby ujawnić, że Diablo II: Resurrected ukaże się wrześniu na wszystkich platformach, wliczając w to konsolę Nintendo Switch.

 

Od czasu ogłoszenia odnowionej wersji kultowego Diablo II podczas BlizzCon wszyscy gracze czekali na datę premiery Diablo II: Resurrected. Została ona ogłoszona podczas transmisji E3 od Microsoft. Remaster klasycznej gry ukaże się 23 września! Ogłoszeniu towarzyszył zupełnie nowy zwiastun, który możecie sprawdzić poniżej:

 

 

Diablo II: Resurrected jest dostępne w dwóch różnych wersjach, z których jedna to samodzielna gra w sugerowanej cenie detalicznej 39,99 USD/Euro lub jako Diablo Prime Evil Collection. Kolekcja zawiera Diablo II: Resurrected, Diablo III Eternal Collection z Reaper of Souls oraz Necromancer DLC i kosztować będzie 59.99 USD/Euro. Jeśli jakimś cudem nie miałeś okazji sprawdzić Diablo III na Nintendo Switch, to wydając 20$/euro więcej otrzymasz trzecie Diablo z kompletną zawartością.

 

Blizzard ogłosił również beta testy dla Diablo II: Ressurected, które wystartują w sierpniu. Nie zostało jednak ujawnione, na jakich platformach będzie ona dostępna.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *