Zombies Ate My Neighbors i Ghoul Patrol Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Disney wprowadza dwie klasyczne gry Lucasfilm na Nintendo Switch

Disney Interactive, DotEmu oraz Lucasfilm Games przynoszą klasyczne gry Zombies…

11 maja 2021

Disney Interactive, DotEmu oraz Lucasfilm Games przynoszą klasyczne gry Zombies Ate My Neighbors i kontynuację Ghoul Patrol na Nintendo Switch z datą wydania ustaloną na 29 czerwca 2021 r.

 

 

Oba te klasyczne porty wydane jako dwupak „Lucasfilm Classic Games” są przenoszone na Switcha przez utalentowany zespół programistów Dotemu, a wydawcą jest Disney Interactive. Nie będą to zwykłe porty 1:1, ponieważ obie gry otrzymają nowe funkcje.

 

  • Funkcja zapisywania: Szybko zapisuj swoje postępy w dowolnej grze i kontynuuj swoją przygodę, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz
  • Funkcje muzeum: obejrzyj wywiad wideo z jednym z twórców oryginalnego Zombies lub sprawdź liczne galerie zawierające grafiki z gry, wcześniej niepublikowane obrazy koncepcyjne i zasoby marketingowe
  • Ścieżka dźwiękowa: słuchaj całej ścieżki dźwiękowej obu gier w dołączonych odtwarzaczach muzycznych
  • Lokalny tryb kooperacji: Zagraj w grę w lokalnym trybie współpracy dla dwóch graczy
  • Osiągnięcia: śledź swoje postępy w grze za pomocą zestawu osiągnięć obejmującego obie gry

 

Zombies Ate My Neighbors i Ghoul Patrol oryginalnie ukazały się na przełomie 1993-1994 roku i zostały wydane ekskluzywnie na konsoli Super Nintendo. W tej chwili nie jest jasne, czy kompilacja zostanie wydana fizycznie, tak jak to miało miejsce w innej retro kompilacji od Disney – Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King. Wiadomym jest jednak, że obie gry ukażą się w wersji cyfrowej 28 czerwca dostępnej do zakupu poprzez sklep Nintendo Switch eShop.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *