Drug Dealer Simulator Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Drug Dealer Simulator w tym roku zostanie wydany na Nintendo Switch

Drug Dealer Simulator – jedna z największych niespodzianek polskiego gamedevu…

21 maja 2020

Drug Dealer Simulator – jedna z największych niespodzianek polskiego gamedevu ostatnich miesięcy zostanie przeportowana na Nintendo Switch. Produkcja firmy Movie Games na konsole Nintendo ma ukazać się jeszcze w tym roku, choć żadne konkretne informacje co do daty premiery nie zostały jeszcze upublicznione.

 

„Drug Dealer Simulator” to bez wątpienia największy sukces w historii Movie Games. Nieco ponad miesiąc od premiery, odliczając marżę Steama, gra zarobiła ponad milion dolarów, czego do tej pory nie udało się osiągnąć jeszcze żadnej naszej produkcji. A to dopiero początek. Trwają już prace nad wersjami przeznaczonymi na inne platformy. Na przestrzeni tego roku nasz symulator powinien się ukazać na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Przygotowywana jest też wersja na platformy VR-owe. Potencjał monetyzacyjny tytułu dopiero zostanie więc uwolniony – powiedział Mateusz Wcześniak, prezes Movie Games.

 

Za port Drug Dealer Simulator na konsolę Nintendo Switch odpowiadać będzie studio UF Games, z którą została podpisana stosowna umowa 18 maja. Mają oni na swoim koncie switchowe wersje m.in. „Cooking Simulator” oraz „Thief Simulator”.

 

Drug Dealer Simulator odnotowała już zysk ze sprzedaży na poziomie ponad jednego miliona dolarów, stając się najbardziej dochodową grą spółki Movie Games. Idzie w parze z nową polityką Epic Games, na którego to technologii działa symulator dilera narkotyków. Wszystko dzięki obniżeniu marży za korzystanie z licencji silnika Unreal Engine, która pobiera opłaty dopiero gdy dany projekt zarobi swój pierwszy milion.

 

Począwszy od premiery 18 kwietnia Drug Dealer Simulator to nieustające pasmo sukcesów. Tytuł ten może pochwalić się „Bardzo pozytywnymi” recenzjami wśród użytkowników platformy Steam. Ten polski tytuł pochwalić się może również dobrymi recenzjami od rodzimych jak i zachodnich recenzentów. I nic nie stoi na przeszkodzie by świetne wyniki tej zwariowanej produkcji miały w najbliższym czasie się zatrzymać!

 

Źródło: Money.pl 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *