EA Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

EA chce wprowadzić w tym roku „wiele gier” na Nintendo Switch

Czyżby EA wreszcie otworzyło oczy, widząc jak popularnym sprzętem jest Nintendo…

6 maja 2020

Czyżby EA wreszcie otworzyło oczy, widząc jak popularnym sprzętem jest Nintendo Switch?!

 

Electronic Arts wraz z ogłoszeniem swojego raportu o wynikach finansowych  za IV kwartał 2020 r, ujawniło, że ​​ma w planach wprowadzić wiele gier na Nintendo Switch jeszcze w tym roku. W podobnych słowach w stosunku do Switcha odnosił się przedstawiciel EA w styczniowym raporcie. Lecz aktualnie jedynym potwierdzonym tytułem jest remaster Burnout Paradise, który trafi do zainteresowanych ostrą rozwałką graczy na początku czerwca.

 

Informację ujawniło Gematsu, udostępniając poniższy tweet:

 

 

 

Na dzień dzisiejszy tylko pięć produkcji z portfolio EA dostępnych jest na Nintendo Switch; Unravel Two, Fe oraz Fifa 2018, 2019 oraz 2020. Nie ukrywajmy, jest to naprawdę minimalne wsparcie ze strony tak ogromnego wydawcy i producenta gier. I naprawdę mamy nadzieję, że wprowadzenie Burnout Paradise Remastered jest jedynie wierzchołkiem góry lodowej, a kolejne miesiące przyniosą nam wiele wspaniałych tytułów z biblioteki Elektronicznych. Przecież nie obrazilibyśmy się gdyby EA postanowiło wprowadzić całą serię Mass Effect, podobnie jak postąpiło 2K z całą kolekcją BioShock. Idąc dalej, w kolejce czekają The Sims, Need for Speed, Dragon Age czy Dead Space, czyli serie za które większość z nas wydało by swoje oszczędności, by móc ograć je na Nintendo Switch. Na sam początek wystarczyło by wprowadzenie świetnego A Way Out, który idealnie sprawdził by się podczas kanapowego posiedzenia z kumplem. Do tego niech EA dorzuci darmowe Apex Legend, na początek jak znalazł!

 

 

Bardzo prawdopodobne, że cyfrowa prezentacja EA Play Live 2020 ustalona na 11 czerwca, przyniesie nam kilka ciekawych zapowiedzi na naszą ukochaną konsolę. Być może aktualny rok będzie przełomowy dla bliższych relacji na linii Nintendo – Electronic Arts.

 

A ty jakie gry od EA chciałbyś by trafiły na Nintendo Switch? Czekamy na wasze komentarze!

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *