Nintendo Direct
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Kolejny Nintendo Direct odbędzie się już jutro! 40 minut informacji o nowych grach na Nintendo Switch

Nintendo już jutro wyemituje kolejną prezentację Nintendo Direct! Wrześniowy Direct…

12 września 2022

Nintendo już jutro wyemituje kolejną prezentację Nintendo Direct! Wrześniowy Direct będzie transmitowany na żywo o godzinie 16:00 i potrwa aż 40-minut.

 

 

W porównaniu do wcześniejszych lat Nintendo kazało bardzo długo czekać fanom na całym świecie na prezentację, która obejmować będzie line up na końcówkę tego roku, jak i na 2023 rok. Przyzwyczajeni do czerwcowej prezentacji podczas targów E3 musieliśmy w tym roku obejść się smakiem z uwagi na anulowanie imprezy. Ostatnia duża prezentacja Direct pokazująca nadchodzące gry na Nintendo Switch odbyła się w lutym.

 

W sieci od tygodni mówiło się, że kolejny Direct odbędzie się w dniach 12-14 września, i po raz kolejny plotki okazały się prawdziwe. Podobnie jest z prognozowaniem gier, które zostaną zaprezentowane na Switcha w dniu jutrzejszym. Jedynym pewniakiem jest opóźniony sequel Zelda: Breath of the Wild, którego datę premiery powinniśmy jutro otrzymać. Według doniesień na imprezie mają zostać zaprezentowane remastery starszych gier z serii Zelda oraz Metroid Prime. Kompletną niewiadomą jest to, czy Nintendo jest już gotowe na pokazanie tworzonego w bólach Metroid Prime 4. To może być naprawdę ciekawa prezentacja!

 

Ważna informacja. Jeśli dotychczas oglądałeś transmisje Direct poprzez kanał YouTube Nintendo UK to wiedz, że tamtejszy kanał nie będzie transmitować prezentacji na żywo, aby uszanować żałobę narodową po śmierci królowej Elżbiety II. Opublikują oni video z zapisaną transmisją o godzinie 17:00.


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *