Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Kolekcja Tomb Raider Ultimate Experience już w przyszłym miesiącu trafi na Nintendo Switch ?!

Jeśli wierzyć wiarygodnemu serwisowi Game Rant, kolekcja Tomb Raider Ultimate…

10 lipca 2020

Jeśli wierzyć wiarygodnemu serwisowi Game Rant, kolekcja Tomb Raider Ultimate Experience jest w drodze na Nintendo Switch! Witryna Game Rant na potwierdzenie swoich doniesień opublikowała również grafikę promocyjną, którą możecie sprawdzić poniżej:

 

Tomb Raider Ultimate Experience Nintendo Switch

 

 

Zgodnie z tym, co zostało udostępnione kolekcja miała by się pojawić na hybrydowej konsoli Nintendo 27 sierpnia. Zestaw obejmowałaby oryginalną trylogię, gry z drugiej połowy 2000 roku i najnowsze części wypuszczane od 2012 roku. Na razie nie potwierdzono, czy plakat jest prawdziwy, jednak Square-Enix odnowił ostatnio znak towarowy dla „TRUE TOMB RAIDER ULTIMATE EXPERIENCE” w czerwcu tego roku, co jeszcze bardziej przekonuje nas o tym, że takowa kolekcja Tomb Raider jest tworzona przez kwadratowych.

 

W ubiegłym miesiącu Square Enix powiedział, że ogłosi kilka tytułów między lipcem a sierpniem, które planowo miały zostać zaprezentowane podczas konferencji E3. Jest więc bardzo prawdopodobne, że kolekcja Tomb Raider Ultimate Experience będzie jednym z tych ogłoszeń.

 

Będziemy szukać dla was kolejnych informacji, które powinniśmy zostać opublikowane w najbliższym czasie, biorąc pod uwagę planowaną datę premiery Tomb Raider Ultimate Experience w edycji na Nintendo Switch oraz konkurencyjne platformy.

 

Trzeba jednak mieć na uwadze to, że całość może być fake newsem i zostanie to zdementowane przez Square Enix w ciągu kolejnych kilku godzin/dni. Jednak dodanie przygód legendarnej Lary Croft dla Switchowej biblioteki było by genialnym posunięciem ze strony Square Enix oraz Crystal Dynamics!

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *