The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Kres przygód Linka w Tears of the Kingdom – brak planów na rozszerzenia DLC

Wielka niespodzianka lub rozczarowanie dla fanów serii The Legend of…

6 września 2023

Wielka niespodzianka lub rozczarowanie dla fanów serii The Legend of Zelda! Producent gier z tej kultowej serii ogłosił, że nie ma w planach wydawania dodatków DLC dla najnowszej odsłony gry, Tears of the Kingdom. Decyzja ta wywołała mieszane uczucia wśród miłośników przygód Linka.

 

Informacja o braku planów na DLC dla The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom została potwierdzona przez producenta serii, Eiji Aonume. W wywiadzie udzielonym portalowi Famitsu, przedstawiciele firmy wyrazili przekonanie, że podstawowa zawartość gry stanowi pełnowartościową i kompletną przygodę, która zaspokoi oczekiwania fanów.

 

W tej chwili nie planujemy wypuszczać dodatkowej zawartości. Mamy wrażenie, że już w pełni zbadaliśmy i wyczerpaliśmy możliwości rozgrywki w tym świecie. Początkowo powodem, dla którego zdecydowaliśmy się stworzyć kontynuację, było to, że wierzyliśmy, że poznawanie nowej rozgrywki w ramach tego konkretnego Hyrule nadal ma wartość. Jeśli w przyszłości znajdziemy przekonujący powód, być może ponownie odwiedzimy ten świat. Niezależnie od tego, czy będzie to kolejna kontynuacja, czy zupełnie nowy tytuł, wierzę, że następna gra zaoferuje zupełnie nowe doświadczenia. Mam nadzieję, że nie możecie się tego doczekać. – powiedział Aonuma.

 

Decyzja ta może być zaskakująca, biorąc pod uwagę, że wcześniejsze gry z serii The Legend of Zelda często otrzymywały rozbudowane dodatki DLC, które poszerzały świat gry i wprowadzały nowe elementy rozgrywki. Warto jednak zauważyć, że Tears of the Kingdom to już ogromna i bogata w przygody gra, która oferuje wiele godzin rozgrywki, niekiedy nawet zaskakujących zwrotów akcji.

Fanom pozostaje więc cieszyć się tym, co już mają w podstawowej wersji gry. Tears of the Kingdom zdobyło już uznanie krytyków i graczy za swoją piękną grafikę, ciekawą fabułę i emocjonującą rozgrywkę. Gra przynosi nowe wyzwania i tajemnice, które skuszą zarówno doświadczonych graczy, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z serią.

Warto również pamiętać, że seria The Legend of Zelda jest znana z tego, że jej gry zawsze cieszyły się wsparciem od Nintendo i twórców, więc choć nie ma planów na DLC obecnie, nie można wykluczyć, że w przyszłości pojawią się nowe przygody Linka.

Tymczasem, fani serii mogą kontynuować swoją podróż po królestwie Hyrule w Tears of the Kingdom na Nintendo Switch i odkrywać wszystkie tajemnice, jakie skrywa ta magiczna gra.


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *