NewsRecenzja
NewsArtykuł

Limited Run Games wyda cztery różne edycje Castlevania Anniversary Collection

Limited Run Games i Konami połączyły siły, aby wydać fizyczną…

30 kwietnia 2021

Limited Run Games i Konami połączyły siły, aby wydać fizyczną wersję Castlevania Anniversary Collection na Nintendo Switch. Oj przepraszam mój błąd, wydać CZTERY specjalne fizyczne wersje kolekcji Castlevania dostępnej dotychczas cyfrowo na Switchu od 2019 roku.

 

Co prawda, Limited Run Games już w zeszłym roku ogłosiło podpisanie umowy z Konami na wydanie limitowanej edycji Castlevania Anniversary Collection na Nintendo Switch. Jednak dopiero teraz podzieliło się z graczami konkretnymi informacjami w tym temacie. Do zakupu będą w sumie cztery różne wersje. Podstawowa wersja kosztować będzie 34,99 USD, Classic Edition 59,99 USD, Bloodlines Edition również  59,99 USD i najbardziej wypasioną Ultimate Edition za bagatela 174,99 USD.

 

O standardowej, najtańszej wersji nie ma co za dużo powiedzieć. Po prostu otrzymasz pudełko z kartridżem w środku. Kolejne wersje, czyli Bloodlines i Classic Edition of Castlevania Anniversary Collection są dość podobne, a główną różnicą jest opakowanie. Wersja Bloodlines zawiera ścieżkę dźwiękową, grę i dwustronny plakat zaprojektowany przez Toma duBois. To wszystko w rodzaju „luksusowego etui z klapką” nawiązującego do Genesis. Jeśli wybierzesz Classic, otrzymasz te same elementy w „pudełku retro” w stylu NES i pokrowcu przeciwpyłowym w stylu NES zamiast w etui z klapką.

 

Najbardziej wypasiona wersja Ultimate Edition of Castlevania Anniversary Collection jest naprawdę droga, ale jest to jedna z bardziej imponujących kolekcji, jakie do tej pory zaoferowało Limited Run Games. Wydanie ma wszystko to, co mają wersje Classic i Bloodlines, ale także pudełko cieni, które świeci i wydaje dźwięki, SteelBook, kolekcja mini pudełek z replikami wszystkich tytułów z kolekcji Castlevania i wiele więcej.

 

Kolekcja Castlevania Anniversary to ekscytująca kompilacja wszystkich retro gier z serii – Castlevania, Castlevania II Simon’s Quest, Castlevania III Dracula’s Curse, Super Castlevania IV, Castlevania The Adventure, Castlevania II Belmont’s Revenge, Castlevania Bloodlines i Kid Dracula.

 

Zamówienia przedpremierowe na wszystkie wersje Castlevania Anniversary Collection na Nintendo Switch zostaną uruchomione 14 maja na stronie Limitetrungames.com. Wszystkie limitowane wersje tej kolekcji, wraz z dodatkami możesz sprawdzić na poniższych grafikach.

 

 

 

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *