Najlepsze gry na Nintendo Switch w 2021 oraz czego możesz się spodziewać w 2022 roku

Każdy właściciel Nintendo Switch, dobrze wie, co to prawdziwa jakość….

13 grudnia 2021

Każdy właściciel Nintendo Switch, dobrze wie, co to prawdziwa jakość. Pamiętasz, jak cofnęli Metroid Prime 4, ponieważ nie spełniała odpowiednich standardów? Wielkie premiery Nintendo może i nie zdarzają się często, ale jeśli już coś wydadzą, to można mieć pewność, że będzie to warte uwagi! W tej liście przejrzymy najlepsze tytuły na Nintendo Switch, które wyszły w 2021. Co więcej, zobaczymy też, na co możemy liczyć w 2022!

 

Niektóre gry posiadają opcję rozgrywki online. Jednak, aby uzyskać do niej dostęp, potrzebny Ci będzie abonament Nintendo Switch Online. Na szczęście można go wykupić znacznie taniej, na najszybciej rozwijającym się rynku gier — Eneba.com!

 

 

Monster Hunter Rise

Rise to ukoronowanie serii Monster Hunter. Capcom, usunął wszystkie elementy rozgrywki, które spowalniały gracza, i skupił się na tym, co wszyscy lubimy najbardziej — polowaniu na potwory. Dzięki temu Rise staje się szczególnie przystępny dla nowych graczy, a weteranów z pewnością zachwyci parę niespodzianek, przygotowanych przez twórców. Możesz polować na potwory w pojedynkę, jednak tropienie bestii w towarzystwie wprawionych myśliwych to zupełnie inna bajka.

 

Disco Elysium: Final Cut

Disco Elysium oferuje całe multum fascynujących elementów rozgrywki, dlatego ciężko opisać każdy z osobna. Oprawa graficzna jest po prostu fenomenalna. Krajobrazy, które przemierzasz przywodzą na myśl cyfrowe malarstwo. Prosta zagadka kryminalna, którą musisz rozwiązać, wkrótce przerodzi się w złożoną historię z całą masą zwrotów akcji, a każdy Twój wybór będzie mieć szczególne znaczenie. Podejmij parę głupich decyzji i szybko zakończysz żywot swojej postaci. Jeśli jednak wolisz tytuły pełne akcji i adrenaliny, to Disco Elysium może nie być najlepszą opcją dla Ciebie. Gra przypomina nieco dzieło literatury (będziesz miał co czytać), ale za to nagradza Cierpliwych znakomitą fabułą i wolnością wyboru.

 

Metroid Dread

Samus wreszcie powraca na ekrany Nintendo Switch, i to w jakim stylu! Metroid Dread bierze wszystkie najlesze elementy rozgrywki znane z serii i udoskonala je! Nieliniowa rozgrywka, typowa dla metroid, teraz dostępna w jeszcze lepszej odsłonie, dzięki dobrym projektom i systemowi rozwoju postaci. Każde starcie z bossem jest swojego rodzaju łamigłówką, w której musisz wykorzystać każdy trick, którego nauczyłeś się podczas gry. Metroid Dread, to nowe szczyty, na które dotychczas seria nie miała jeszcze przyjemności się wspiąć, dlatego każdy fan posiadający Nintendo Switch musi w nią zagrać.

 

Legend of Zelda: Skyward Sword HD

Na przestrzeni lat, Link robił wszystko, co w jego mocy, aby uratować Hyrule i Zeldę. Podróżował w czasie, pływał po morzach, a nawet powstrzymał księżyc przed spadnięciem na ziemię. W Skyward Sword, Link lata w przestworzach, po powietrznych wyspach. Zelda zaginęła, a jego obowiązkiem jest odnaleźć księżniczkę w tym zremasterowanym tytule, pierwotnie dostępnym na Nintendo Wii.

 

Na Nintendo Switch znajdziemy też wiele innych gier, jednak potrzebowalibyśmy zapisać jeszcze wiele stron, aby wymienić je wszystkie. Zamiast spoglądać wstecz, lepiej przyjrzyjmy się, temu, co czeka na nas w 2022.

 

Czas wiedźmy, paintball & kieszonkowe potwory

W 2022 roku Bayonetta, w końcu wróci na ekrany Nintendo Switch i wiąże się to u nas z nie lada ekscytacją. Nowy tytuł w serii pokemon zabierze nas w przeszłość dzięki Pokemon Legends: Arceus, grze ewidentnie inspirowanej przez Breath of the Wild. Twórcy z nowych studio, przyniosą nam Life is Strange Remastered Collection oraz Dying Light 2. Tymczasem, Nintendo ogłosiło, że w 2022 roku możemy spodziewać się trzeciej części serii Splatoon –  family-friendly, strzelanki co-op multiplayer z paintballem. Co więcej, możemy liczyć na wyczekiwany od dawna sequel Legend of Zelda: Breath of the Wild. Jeśli chodzi o gry, to Nintendo bardzo się rozkręca w ostatnim czasie!

 

 

Czy jesteś już gotowy na nowy roster gier 2022? Zapraszamy na Eneba.com, gdzie znajdziesz karty podarunkowe Nintendo i abonament Nintendo Switch Online w niższej cenie. Zaloguj się, aby zostać łowcą potworów w Monster Hunter Rise, lub pomaluj swoich znajomych na żółto i na niebiesko w nadchodzącym Splatoon 3. Kup abonament Nintendo Switch Online w Eneba.com. Wesołych świąt i miłego grania!

 

 

Materiał powstał we współpracy z firmą Eneba.

 


Redaktor

Redakcja NintendoSwitch.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *