Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Neo: The World Ends with You, sequel kultowej gry z DSa zmierza na Switcha!

The World Ends with You to kultowy tytuł na Nintendo…

23 listopada 2020

The World Ends with You to kultowy tytuł na Nintendo DS, który zadebiutował w 2007 roku. Dodatkowo gra niedawno doczekała się portu na Nintendo Switch. Wydawca gry, Square Enix, postanowił rozwijać to uniwersum i właśnie zapowiedział kontynuację tej 13 letniej gry.

NEO: The World Ends with You przenosi graczy na ulice Shibuyi, gdzie wezmą udział w „Grze Żniwiarzy”, walce na śmierć i życie o przetrwanie. Gracze wcielają się w rolę Rindo, eksplorując serce Tokio, aby odkryć tajemnice złowrogiej Gry, w której muszą uczestniczyć.

NEO: The World Ends with You to rekonstrukcja współczesnej Shibuyi w unikalnym i inspirowanym komiksami stylu. Gracze mogą odkrywać i cieszyć się widokami, dźwiękami i kulturą tego tętniącego życiem miasta, walczyć z potworami u boku ich sojuszników w dynamicznych bitwach i wypełniać misje, próbując odmienić otrzymany los.

Nowy zwiastun zaprezentowany dzisiaj to pierwsze spojrzenie na tytuł, prezentujące modny kierunek wizualny, środowiska 3D, rozgrywkę i sekwencje bitew, a także wzmocnioną ścieżkę dźwiękową, która podkreśla przyciągający wzrok styl graficzny gry.

 

Planowana data premiery to lato 2021.

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *