Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Neo: The World Ends with You, sequel kultowej gry z DSa zmierza na Switcha!

The World Ends with You to kultowy tytuł na Nintendo…

23 listopada 2020

The World Ends with You to kultowy tytuł na Nintendo DS, który zadebiutował w 2007 roku. Dodatkowo gra niedawno doczekała się portu na Nintendo Switch. Wydawca gry, Square Enix, postanowił rozwijać to uniwersum i właśnie zapowiedział kontynuację tej 13 letniej gry.

NEO: The World Ends with You przenosi graczy na ulice Shibuyi, gdzie wezmą udział w „Grze Żniwiarzy”, walce na śmierć i życie o przetrwanie. Gracze wcielają się w rolę Rindo, eksplorując serce Tokio, aby odkryć tajemnice złowrogiej Gry, w której muszą uczestniczyć.

NEO: The World Ends with You to rekonstrukcja współczesnej Shibuyi w unikalnym i inspirowanym komiksami stylu. Gracze mogą odkrywać i cieszyć się widokami, dźwiękami i kulturą tego tętniącego życiem miasta, walczyć z potworami u boku ich sojuszników w dynamicznych bitwach i wypełniać misje, próbując odmienić otrzymany los.

Nowy zwiastun zaprezentowany dzisiaj to pierwsze spojrzenie na tytuł, prezentujące modny kierunek wizualny, środowiska 3D, rozgrywkę i sekwencje bitew, a także wzmocnioną ścieżkę dźwiękową, która podkreśla przyciągający wzrok styl graficzny gry.

 

Planowana data premiery to lato 2021.

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *