Warface Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nieoczekiwana premiera Warface na Nintendo Switch!

Aktualizacja 18.02.2020   Warface jest już dostępny do pobrania z…

17 lutego 2020

Aktualizacja 18.02.2020

 

Warface jest już dostępny do pobrania z europejskiego sklepu Nintendo eShop.

 


 

 

Bez jakichkolwiek wcześniejszych zapowiedzi Warface – darmowa strzelanina FPS została wydana właśnie na Nintendo Switch!

 

 

Za stworzenie Warface odpowiada Crytek, który w 2013 roku wypuścił ten tytuł na PC, a pięć lat później także na PS4 oraz Xbox One. Ten tytuł free-to-play jest już dostępny dla graczy w Australii i w ciągu kolejnych kilkunastu godzin dostępny będzie także dla europejskiego regionu.

 

Warface oferuje ponad 50 map zlokalizowanych na całym świecie i blisko 200 konfiguracji arsenału. Do dyspozycji graczy zostają oddane 5 różnych klas żołnierzy uzbrojonych w unikalne umiejętności oraz ogromną różnorodność opcji dostosowywania swojego sprzętu.

 

Warface działa w rozdzielczości 720p/30 fps w trybie TV, a 540p /30 fps w trybie przenośnym. Tytuł na Switchu oferuje obsługę żyroskopu oraz posiada funkcje czatu głosowego. Co ważne subskrypcja Nintendo Switch Online nie jest obowiązkowa, jak to ma miejsce przy wszystkich darmowych tytułach. Potrzeba 7,4 GB wolnej pamięci, by zainstalować podstawkę wraz z wszystkimi wydanymi do tej pory aktualizacjami dla tej gry free-to-play.

 

Jesteście zainteresowani dołączeniem do wielomilionowej społeczności Warface? Naszym zdaniem, z uwagi na deficyt strzelanin na Nintendo Switch produkcja ta powinna cieszyć się sporym zainteresowaniem!

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *