Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nintendo Switch Animal Crossing Edition dostępny w polskich sklepach. Szukamy najlepszej oferty!

Do premiery wielce oczekiwanego przez graczy Animal Crossing: New Horizons…

4 marca 2020

Do premiery wielce oczekiwanego przez graczy Animal Crossing: New Horizons pozostały już tylko dwa tygodnie. Dokładnie 20 marca ten przesłodki tytuł pojawi się na rynku, a wraz z nim dla najbardziej zagorzałych fanów dostępna będzie limitowana edycja konsoli Nintendo Switch Animal Crossing New Horizon Edition. Dość długo nie było wiadomo, czy sprzęt pojawi się premierowo w ofertach sklepowych, mając na uwadze problemy z produkcją konsol i akcesoriów dla Nintendo, które zostały spowodowane przez panującą w Chinach epidemię koronawirusa. Jednak Nintendo wyszło z tego obronną ręką i sprzęt wreszcie zaczął pojawiać się w ofertach polskich sklepów i jest dostępny do zakupu przedpremierowego.

 

Postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu wszystkie aktualnie dostępne oferty polskich sklepów dla Nintendo Switch Animal Crossing New Horizon Edition, by ułatwić wszystkim chętnym znalezienie najbardziej atrakcyjnego wyboru cenowego dla tego sprzętu.

 

W sklepie Ultima zestaw limitowanej edycji konsoli Nintendo Switch wraz z kodem dla gry Animal Crossing można zakupić w kwocie 1649 złotych. Jest to aktualnie najbardziej opłacalna opcja dostępna w ofertach naszych rodzimych store’ów.

 

 

 

W tej samej cenie, czyli 1649 PLN, Switch w kolekcjonerskiej  edycji jest dostępny do pre-orderu w sieciowym sklepie Media Markt.

 

 

I jeszcze raz powtórka, w cenie 1649 zł można ten zestaw kupić w sklepie Electronicdreams, sprzedającym swój asortyment poprzez platformę Allegro.

 

Nintendo Switch Animal Crossing Edition Allegro

 

 

Popularny wśród Switchowych graczy sklep HD Market dodał także do swojej oferty limitowaną edycję konsoli w kwocie o 30 złotych droższej – 1679 złotych.

 

Nintendo Switch Animal Crossing Edition HD Market

 

 

O wiele drożej, bo aż za 1799 polskich złotych, Switch Animal Crossing dostępny jest w sprzedaży na stronie sklepu Grymel.

 

Nintendo Switch Animal Crossing Edition Grymel

 

 

 

W kilku sklepach, tj. Joystick, czy Konsoleigry.pl, zestaw wyprzedał się po chwili dodania jej do swojej oferty. Pokazuje to, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się ta limitowana edycja konsoli Nintendo Switch. Co ciekawe, najlepsza polska oferta pochodziła z sklepu Konsoleigry.pl, bo zestaw Nintendo Switch Animal Crossing kosztował tam 1629 złotych.

 

Nintendo Switch Animal Crossing Edition konsoleigry

 

Jeżeli kolejne sklepy umieszcza w swoim dostępnym asortymencie zestaw Nintendo Switch Animal Crossing, oczywiście zostanie on dopisany do naszego zestawienia ofertowego dla tej kolekcjonerskich edycji.

 

Wersja konsoli Nintendo Switch Animal Crossing Edition to rewizja sprzętu oferująca dłuższy czas działania na jednej baterii. Jest to standardowa konsola (nie Lite), co oznacza, że ​​możesz grać w dowolnym miejscu dzięki trybowi przenośnemu lub podłączyć sprzęt do telewizora i cieszyć się rozgrywką na wielkim ekranie. Ten system czerpie inspirację z nowej gry Animal Crossing : New Horizons, z pięknymi, pastelowo-zielonymi i niebieskimi kontrolerami Joy-Con. Stacja dokująca Nintendo Switch ozdobiona została obrazkami rozpoznawalnych postaci Tom Nook i Nooklings Timmy i Tommy.

 

Ważna uwaga!

 

Proszę mieć na uwadze, że dystrybutor sprzętu Nintendo może posiadać ograniczoną ilość i zmniejszyć planowany zasób dostępnych konsol dla sklepów, więc warto złożyć swoje zamówienie jak najszybciej! Kilka sklepów już zakończyło przyjmowanie zamówień przedpremierowych na Nintendo Switch Animal Crossing New Horizon Edition, ponieważ… sprzedali już swoją ilość sztuk. Już wielokrotnie byliśmy świadkami anulowania części pre-orderów na gry oraz sprzęt Nintendo, właśnie z uwagi na zaniżone dostawy towaru.

 

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *