Nintendo Switch Online Maj 2020
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nintendo Switch Online otrzyma w tym miesiącu nowe gry SNES i NES

Nintendo ogłosiło dodanie czterech dodatkowych gier dla subskrybentów usługi Nintendo…

15 maja 2020

Nintendo ogłosiło dodanie czterech dodatkowych gier dla subskrybentów usługi Nintendo Switch Online. Cztery nowe tytuły (jeden NES, trzy SNES) pojawią się w serwisie w przyszłym tygodniu. Wkrótce będziesz mógł zagrać w Panel de Pon, Wild Guns i Operation Logic Bomb z SNES na swoim Switchu i Rygar z  NES. Wszystkie wydania będą dostępne do sprawdzenia od 20 maja.

 

 

Panel de Pon jest chyba najciekawszym tytułem z tego grona. Przetłumaczona po raz pierwszy na angielski, gra-łamigłówka w której zadaniem gracza jest odpowiednie dopasowanie klejnotów. Wild Guns to kosmiczna strzelanka z 1994 roku, opracowana przez Natsume dla systemu Super Nintendo Entertainmen. Z kolei Operation Logic Bomb to SNESowy tytuł w którym gracz musi uwolnić tajne futurystyczne laboratorium zajmujące się fizyką międzywymiarową od potworów, które uciekły przez pęknięcie w wymiarowej strukturze przestrzeni i czasu. Ostatnia z produkcji to Rygar – gra platformowa wydana przez Tecmo w 1986 roku na konsolę NES.

 

Dzięki powiększeniu oferty Nintendo Switch Online o kolejne cztery tytuły całkowita liczba klasycznych gier, z których można korzystając w ramach tej usługi wzrasta do 82 pozycji. Jeśli nie masz aktualnie wykupionej usługi NSO firma Nintendo oferuje obecnie dodatkowy siedmiodniowy bezpłatny okres próbny. Możesz z niego skorzystać nawet jeśli wykorzystałeś już wcześniej 7 dniowy trial!

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *