NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nintendo Switch otrzyma limitowane Joy-Cony z motywem Fortnite

Jeśli jesteś fanem Fortnite to zapewne zainteresuje Cię najnowsze ogłoszenie…

15 marca 2021

Jeśli jesteś fanem Fortnite to zapewne zainteresuje Cię najnowsze ogłoszenie od Nintendo. Gracze wkrótce będą mogli kupić komplet Joy-Conów dla Nintendo Switch inspirowanych hitowym battle royale od Epic. Joy-Con Fortnite Fleet Force zostaną wydane 4 czerwca i będą zawierać niebieski lewy Joy-Con, żółty prawy Joy-Con, 500 V-dolców oraz zestaw elementów kosmetycznych do Fortnite.

 

 

Tematyczne Joy-Cony z motywem Fortnite wyglądają jak kontrolery dostępne w zestawie Nintendo Switch Fortnite Edition, jednak posiadają kilka smaczków. Żółty kontroler otrzymał naklejki na froncie, dzięki którym kontroler do złudzenia przypomina charakterystyczny banan znany z gry. Tył prawego Joy Cony zdobi naklejka z napisem „Nana Nana” i małym symbolem banana. Niebieski Joy Con otrzymał z kolei literkę F nawiązującą do tytułu gry.

W pudełku znajdziemy również kody pozwalające dodać do salda Fortnite 500 V-bucksów (waluta w grze), unikalny szybowiec w kolorach Joy-Conów i kilof.

 

Limitowana edycja kontrolerów Joy-Con x Fortnite będzie nie lada gratką dla wszystkich Fortnite-graczy. Standardowa cena za komplet dwóch Joy-Conów oscyluje w granicach 299 zł, jednak z uwagi na dołączone „gratisy” przewidujemy, że nowo zapowiedziany zestaw kosztować będzie około 349 PLN. W chwili pisania tego artykułu zamówienia przedpremierowe nie są jeszcze nigdzie dostępne. Gdy tylko pojawią się one w ofercie polskich oraz europejskich sklepów damy wam znać!

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *