NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nowe gry Game Boy, SNES i NES już w przyszłym tygodniu na Nintendo Switch Online

Ekscytujące wieści dla członków usługi Nintendo Switch Online! W przyszłym…

6 czerwca 2023

Ekscytujące wieści dla członków usługi Nintendo Switch Online! W przyszłym tygodniu świeża porcja klasycznych gier Game Boy, Super NES i NES zostanie dodana do stale rosnącej biblioteki tytułów retro dostępnych na platformie.

 

 

Wśród długo wyczekiwanych premier fani mogą wyczekiwać ukochanej gry symulacyjnej rolnictwa, Harvest Moon. Ten klasyk przeniesie graczy z powrotem do dzieciństwa, gdy będą pracować nad odbudową podupadłej farmy i budować relacje z mieszkańcami miasta.

 

Oprócz Harvest Moon popularna platformówka akcji Kirby Tilt ‘n’ Tumblet rafi również do usługi Nintendo Switch Online. Gracze mogą dołączyć do Kirby’ego i jego przyjaciół w barwnej przygodzie, której celem jest ocalenie świata przed złą Dark Matter.

Ostatnimi dwoma tytułami będzie strzelania Blaster Master: Enemy Below z GBC oraz Mystery Tower wydane w 1986 roku na NESa.

 

To tylko kilka z wielu tytułów, które dołączą do bogatej oferty gier NES, SNES, N64, Sega Genesis, Game Boy i GBA, które są już dostępne na Nintendo Switch Online. Dzięki tej stale powiększającej się bibliotece gracze mogą cieszyć się niezliczonymi godzinami nostalgicznych gier na wyciągnięcie ręki. Nie przegap tych klasycznych tytułów, które pojawią się w Nintendo Switch Online w przyszłym tygodniu!

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *