Prince of Persia The Sands of Time Remake Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Oficjalna strona Ubisoft oraz Gamestop wspomina o Prince of Persia: The Sands of Time Remake na Nintendo Switch

Po wcześniejszych plotkach i wyciekach Ubisoft potwierdził wreszcie podczas wczorajszej…

11 września 2020

Po wcześniejszych plotkach i wyciekach Ubisoft potwierdził wreszcie podczas wczorajszej transmisji remake gry Prince of Persia: The Sands of Time. Tylko że gra, która pojawić się ma na rynku w styczniu 2021 roku omija konsolę Nintendo Switch. Jednak nie wszystko stracone.

 

Strona internetowa Ubisoft wymienia tę grę również dla Nintendo Switch, co więcej pozwala na złożenie zamówienia przed premierowego w wersji na Switcha zarówno dla wersji cyfrowej, jak i fizycznej! Wpis posiada również link do oficjalnej podstrony Nintendo dla Prince of Persia: The Sands of Time Remake, która nie jest jednak jeszcze dostępna online.

 

 

Aktualizacja #1 

 

Ubisoft usunął możliwość składania pre-orderów dla wersji na Nintendo Switch. Jednak w internecie nic nie zginie 😉

 


 

Podobnego zdania jest amerykański moloch gamingowy Gamestop, który pozwala na składanie zamówień przedpremierowych na Prince of Persia: The Sands of Time Remake w edycji na Nintendo Switch w kwocie 39.99 $. Zastępcza data premiery dla tej gry to 31 marca 2021 roku. LINK

 

 

Wygląda na to, że gra pojawi się także na Switchu, ale zostanie wydana w późniejszym terminie niż styczeń 2021. Analityk i znawca branży Daniel Ahmad wydaje się mieć podobne zdanie w tym temacie.

 

 

Wiele znaków na niebie wskazuje, że Ubisoft tylko pominął prezentacje Prince of Persia: The Sands of Time Remake dla Switcha. W niedalekiej przyszłości powinniśmy usłyszeć jakieś konkrety odnośnie wersji na konsolę Nintendo w odnowionej wersji. Na zachętę zostawiamy dla was wczorajszy trailer prezentujący Księcia Persji w akcji:

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *