OlliOlli World Nintendo Switch

OlliOlli World ujawnione podczas Indie World Showcase

OlliOlli World zostało ogłoszone podczas dzisiejszej transmisji Indie World Showcase….

14 kwietnia 2021

OlliOlli World zostało ogłoszone podczas dzisiejszej transmisji Indie World Showcase. Tytuł tworzony jest przez studio Roll7, a za wydawnictwo odpowiadać będzie Private Division. Kolejna część deskorolkowej platformówki tej zimy zawita na Nintendo Switch.

 

 

Ta pełna charakteru deskorolkowa platformówka z elementami gry akcji wyznacza nowy, śmiały kierunek dla cieszącej się uznaniem krytyków serii. Gracze pomkną przez pełen barwnych postaci świat Radland i odkryją mistycznych bogów deskorolki na swojej drodze do Gnarvany. Radland i jego mieszkańcy są zachwycająco osobliwi i odznaczają się niesamowitym i niepowtarzalnym stylem graficznym. W OlliOlli World gracze mogą personalizować wygląd, triki i styl swoich postaci, zanim zabiorą się za eksplorację poziomów oferujących wiele ścieżek przejścia i odnajdywanie wszystkich ukrytych sekretów tej przepięknej deskorolkowej utopii.
 
Superprecyzyjne sterowanie w połączeniu z doskonale opracowaną rozgrywką zawsze były filarami, na których opierała się seria OlliOlli. Nowa odsłona – OlliOlli World – to platformówka, dzięki której początkujący gracze będą czerpać radość z wyjątkowo rozbudowanego systemu kombinacji i wszystkiego, co ma do zaoferowania gra, a weterani deskorolki udowodnią swoje umiejętności i w mistrzowski sposób opanują mnóstwo ruchów na milionach unikalnych poziomów w trybie sandbox. Gracze zyskają także możliwość rzucenia wyzwania podobnie uzdolnionym rywalom z całego świata w ramach lig. – czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym przesłanym przez Kool Things.

 

OlliOlli World będzie trzecią grą ze skateboardowej serii OliiOlii. Platformówka akcji z deskorolką w roli głównej oprócz wydania na Nintendo Switch ukaże się również na PlayStation 5 i PlayStation 4, konsolach Xbox Series X|S i Xbox One, komputerach PC. Premiera ma nastąpić do grudnia 2021 roku.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *