Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Pełny Cross-Play dostępny w Rocket League

Rocket League zjednoczony dla użytkowników wszystkich platform! Ostatnia na boju…

15 stycznia 2019

Rocket League zjednoczony dla użytkowników wszystkich platform! Ostatnia na boju była konsola Sony, która nie wspierała systemu cross-play dla flagowej produkcji Psyonix. W najbliższym czasie, użytkownicy Nintendo Switch, PC, Xbox One oraz Playstation 4 mogą bez problemu rozgrywać pojedynki miedzy sobą.

 

Psyonix za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformowało o uruchomieniu pełnego cross-playu dla Rocket League. Producent wydał specjalne podziękowania dla swoich „przyjaciół i kolegów z PlayStation” za umożliwienie użytkownikom PS4 ogrywania ich produkcji z właścicielami innych sprzętów. Oto pełne oświadczenie:

 

Specjalne podziękowania dla wszystkich naszych przyjaciół i kolegów z PlayStation, z radością ogłaszamy, że począwszy od TERAZ, Rocket League wszedł do PlayStation Cross-Play Beta! Gracze na PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One i Steam mogą teraz losowo łączyć się ze sobą lub ze sobą we wszystkich typach meczów online (tj. Casual, Competitive, and Extra Modes).

 

Jeśli chcesz toczyć potyczki miedzy systemowe w Rocket League wystarczy włączy opcje „Cross-Platform Play” w ustawieniach gry. Na ten moment, jest to opcja w wersji beta ale wydawca zapewnia o pełnym udostępnieniu tej funkcji do końca tego roku. Pierwsza aktualizacja tego roku pozwoli graczom tworzyć i dołączać do gier miedzy wszystkimi platformami. Więcej informacji na ten temat zostanie ujawnione wkrótce.

 

 

Źródło: NintendoLife

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *