NewsRecenzja
NewsArtykuł

Pentiment i Grounded, ekskluzywne gry Xbox Studios, wkrótce dostępne na Nintendo Switch

Mamy wspaniałe wieści dla fanów Nintendo Switch i gier od…

21 lutego 2024

Mamy wspaniałe wieści dla fanów Nintendo Switch i gier od Xbox Studios. Dwa dotychczasowe ekskluzywne tytuły na Xboxa i PC, Pentiment oraz Grounded, będą miały swoją premierę na Nintendo Switch!

 

 

Zgodnie z ustaleniami, Pentiment zadebiutuje jako pierwsza, już jutro, 22 lutego 2024 roku, dostępna w sklepie Nintendo eShop. Natomiast Grounded pojawi się 16 kwietnia 2024 roku, więc pozostaje nam na niego nieco poczekać.

Pentiment, gra stworzona przez Xbox Studios, to emocjonujące i nietuzinkowe doświadczenie dla miłośników gier RPG. Gracz wciela się w postać Pen, młodego artysty, który odkrywa tajemnicze moce tworzenia i kształtowania świata wokół niego. W trakcie rozgrywki Pen będzie musiał eksplorować różnorodne poziomy, rozwiązywać zagadki i pokonywać trudności, korzystając ze swoich unikalnych zdolności. Dzięki atrakcyjnej oprawie graficznej i innowacyjnym mechanikom rozgrywki, Pentiment obiecuje dostarczyć niezapomniane wrażenia każdemu graczowi.

Z kolei Grounded, również od Xbox Studios, to odświeżająca propozycja dla fanów survivalowych gier przygodowych. Akcja rozgrywa się w świecie, w którym bohaterowie zostali zmniejszeni do mikroskopijnych rozmiarów i muszą przetrwać wśród gigantycznej roślinności i stworzeń. Gracz wciela się w rolę jednego z nastolatków, którzy powinni zebrać surowce, budować schronienia i bronić się przed niebezpieczeństwami, aby przetrwać. Grounded oferuje zarówno tryb dla pojedynczego gracza, jak i kooperacyjny dla grupy przyjaciół, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność tej produkcji.

Obydwie gry przyniosły imponujące rezultaty na platformach Xbox i PC, zdobywając uznanie graczy i krytyków. Teraz, dzięki przeniesieniu na Nintendo Switch, jeszcze więcej entuzjastów konsoli przenośnej będzie miało okazję cieszyć się tymi wspaniałymi tytułami. Już nie możemy się doczekać, aby zanurzyć się w światach Pentiment i Grounded na Nintendo Switch!


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *