Immortals Fenyx Rising
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Pierwsze DLC dla Immortals Fenyx Rising ukaże się jeszcze w styczniu. Daty premier wszystkich dodatków wyciekły poprzez sklep eShop

Najnowsze IP od Ubisoft i zarazem bardzo dobrze przyjęte Immortals…

5 stycznia 2021

Najnowsze IP od Ubisoft i zarazem bardzo dobrze przyjęte Immortals Fenyx Rising ma otrzymać trzy dodatki fabularne gdzieś w 2021 roku, co zostało ogłoszone w listopadzie. Daty premiery trzech nadchodzących DLC pt. A New God , The Lost Gods i Myths of the Eastern Realm najwyraźniej wyciekły do ​​sieci przez nieumyślność europejskiego oddziału Nintendo. Pierwszy z dodatków jest tuż za rogiem i ma ukazać się jeszcze w tym miesiącu!

 

Według sklepu Nintendo Switch eShop, Ubisoft wypuści pierwsze DLC „A New God” już 21 stycznia. Drugi dodatek fabularny dla Immortals Fenyx Rising – The Lost Gods, ukaże się miesiąc później – 25 lutego. Trzecie i zarazem ostatnie rozszerzenie „Myths of the Eastern Realm” ma ukazać się 1 kwietnia (Prima Aprilis ?! 😉

 

Immortals Fenyx Rising DLC Data Wydania

 

Pierwszy dodatek dla Immortals Fenyx Rising ma skupić się na legendarnych wyzwaniach bogów Olimpu, które mają pozwolić wypełnić Fenyx swoje przeznaczenie i zmienić oblicze greckiego Panteonu. Kolejne DLC będą jeszcze bardziej rozbudowane, wprowadzą dwóch zupełnie nowych bohaterów oraz przeniosą nas w kompletnie nowe lokalizacje, tym do Chin inspirowanych tamtejszą mitologią.

 

Informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez Ubisoft. Jednak wydaje się, że sklep Nintendo Switch eShop jest wystarczająco wiarygodnym źródłem i możemy przyjąć, że pierwszy dodatek ukaże się już za niecałe trzy tygodnie.

 

Immortals Fenyx Rising ukazało się 3 grudnia 2020 na Nintendo Switch oraz wszystkich konkurencyjnych platformach. Naszą recenzję produkcji mocno inspirowanej Zleda: Breath of the Wild znajdziesz TUTAJ.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *