NewsRecenzja
NewsArtykuł

Pierwsze recenzje Pokémon Sword and Shield są już dostępne. To naprawdę dobra gra!

Nintendo zniosło dzisiaj o godzinie 15:00 embargo na recenzje Pokémon…

13 listopada 2019

Nintendo zniosło dzisiaj o godzinie 15:00 embargo na recenzje Pokémon Sword and Shield. Internet z miejsca został zalany opinią krytyków na temat tej produkcji. Poniżej znajduje się podsumowanie pierwszych zachodnich werdyktów najnowszej części Pokémon na Nintendo Switch.

 

 

Zaczynając od plusów, niemal w każdej recenzji został wymieniony region Galar, który wedle krytyków jest niesamowitym miejscem który każdy powinien się zagłębić. Podobnie sprawa wygląda z The Wild Area ocenianym na jedna z najlepszych rzeczy jaka mogła trafić do tej serii. Recenzenci chwalą również Dynamax oraz tryb rajdów, który jest milą odskocznią w gronie znajomych. Wedle wielu zachodnich opinii Pokémon Sword and Shield to najlepsza odsłona serii ever!

Aktualna ogólna ocena Pokémon Sword and Shield w agregatorze recenzji Metacritic wynosi 81/10.  Choć w dużej mierze osiąga ona dobre wyniki, niektórzy krytycy podkreślają brak ambicji, jeśli chodzi o wprowadzanie nowych pomysłów do tej legendarnej serii. Oberwało się również warstwie graficznej, która przypomina im bardziej produkcje z przełomu 2010 roku niż pełnoprawny tytuł z 2019 roku na Nintendo Switch.

 

Jeżeli chodzi o nasza recenzje Pokémon Sword and Shield cały czas czekamy na nasza kopie tej produkcji. Najszybciej jak to będzie możliwe opublikujemy nasze wrażenia z tej niesamowitej, jak widać, gry na którą czeka niemal cala nasza redakcja!

 

Pokémon Sword and Shield będzie miał swoja światową premierę już w najbliższy piątek, 15 listopada.

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *