NewsRecenzja
NewsArtykuł

Pierwszoosobowy survival horror o nazwie Horror Tales: The Wine zawita na Switchu w przyszłym tygodniu

Zgodnie z informacją zamieszczoną w eShopie od 30 lipca będzie…

24 lipca 2021

Zgodnie z informacją zamieszczoną w eShopie od 30 lipca będzie dostępny do pobrania pierwszoosobowy horror o nazwie Horror Tales: The Wine. Naszym zadaniem jako gracza będzie eksplorowanie zniszczonej przez pandemię wyspy i zmierzenie się z Nemezis.

 

Świat, który przyjdzie nam eksplorować będzie raczył nas ciekawymi widokami w klimatach śródziemnomorskich. Trafimy na opuszczoną stolicę archipelagu, jednakże nie powinniśmy zbytnio dać się ponieść urokowi tego otoczenia, ponieważ miasto zostało spustoszone przez pandemię Diabelskiej Gorączki. Mieszkańcy gdzieś zniknęli, natomiast na nas czekają wyłącznie przerażające koszmary.

 

Jednym z istotnych elementów rozgrywki będzie ucieczka przed prześladowcą, który ma na naszym punkcie obsesję. Przypomina to nieco produkcje typu Resident Evil 2 i 3 lub serię Clock Tower, gdzie w przerwach między eksploracją i rozwiązywaniem zagadek musieliśmy uciekać przed groźnym napastnikiem.

 

Poza eksploracją i ucieczką będą na nas czekać również różnego rodzaju zagadki i łamigłówki, które przyjdzie nam rozwiązywać także w czasie ucieczek. Tytuł będzie oferować również ponad 20 ułatwień dostępu, dzięki czemu w dużym stopniu będziemy mogli dopasować rozgrywkę do własnych wymagań. Będziemy mogli również skorzystać z trybu fotograficznego, a robienie zdjęć pozwoli na odblokowanie wielu sekretów.

 

Przedstawiony w zwiastunie fragment rozgrywki zapowiada się dosyć obiecująco, jeśli ktoś lubi tego typu klimaty. Już za kilka dni dowiemy się czy jest to tytuł warty uwagi. Cena w eShopie to 60 zł.

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *