Evil Dead: The Game Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Pierwszy materiał z Evil Dead: The Game ukazuje Asha i ekipę podczas krwawej jatki!

Podczas Summer Game Fest firmy Sabre Interactive i Boss Team…

11 czerwca 2021

Podczas Summer Game Fest firmy Sabre Interactive i Boss Team Games po raz pierwszy zaprezentowały rozgrywkę pochodzącą z nadchodzącej gry Evil Dead: The Game. W poniższym video możemy usłyszeć jako narratora Bruce’a Campbella, który w serialu i filmach gra główną postać – Asha Williamsa.

 

 

Evil Dead: The Game to gra z gatunku strzelaniny nastawiona na współpracę z różnymi trybami kooperacji i rywalizacji, w których gracze mogą grać jako bohaterowie znani z serii Martwe Zło lub Deadites dowodzonymi przez rywalizującego gracza, który wciela się w potężnego demona. Sterujący demonem może opętać innych graczy, manipulować otoczeniem oraz latać.

 

Oczywiście porównania Evil Dead: The Game do innej produkcji znanej posiadaczom Nintendo Switch – Dead by Daylight są jak najbardziej wskazane. Główną różnicą między tymi produkcjami jest możliwość walki i obrony w grze bazującej na licencji Martwego Zła. W grze znajdziemy ponad 25 rodzajów broni, w tym rękawicę Asha, Boomstick i piłę łańcuchową.

 

Evil Dead: The Game nie posiada jeszcze dokładnej daty wydania, jednak potwierdzone zostało, że produkcja zadebiutuje jeszcze w tym roku. Nintendo Switch to jedna z platform na których ten survival horror z elementami kooperacji się ukaże.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *