Planescape Torment: Enhanced Edition

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: RPG

Data premiery: 15.10.2019

Wydawca: Beamdog

Liczba graczy: 1

Polska werjsa językowa: napisy

Pegi: 16

Nasza ocena


Planescape Torment: Enhanced Edition

PRZECZYTAJ RECENZJE

Gatunek: RPG

Data premiery: 15.10.2019

Wydawca: Beamdog

Liczba graczy: 1

Polska wersja językowa: napisy

Pegi: 16

Ocena użytkowników:
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:


Planescape Torment: Enhanced Edition to remaster jednego z najważniejszych i największy RPGów wszech czasów. Całość została odpowiednio odświeżona i dostosowana do współczesnych standardów. Podniesiono przede wszystkim rozdzielczość, ulepszono tekstury, przebudowano interfejs oraz dodano wsparcie dla kontrolerów.

 

 

Fabuła

Gra wrzuca nas do tytułowego uniwersum Planescape, istnieje tutaj wiele planów/płaszczyzn. Akcja gry nie ogranicza się do jednej krainy, a całego Wieloświata, po którym można swobodnie podróżować. Głównego bohatera poznajemy w kostnicy, gdzie budzi się po swojej śmierci. Jak się później okazuje, nie jest to jego pierwszy raz. Postać nie może umrzeć, jednak ceną za nieśmiertelność jest amnezja, po której nic nie pamięta ze swojego życia, nawet swojego imienia. Żeby nie zaczynać życia od początku, protagonista wytatuował sobie wskazówki, które pomogą mu w odzyskaniu wspomnień.

 

Rozgrywka

Mechanika gry jest oparta o drugą edycję Dungeons & Dragons, a całość jest prezentowana w rzucie izometrycznym. Większość gry spędzimy na rozmawianiu z postaciami niezależnymi, które pomogą bohaterowi odzyskać część wspomnień. Oczywiście nie zrobią tego za darmo, więc gracz powinien szykować się na szereg trudnych misji. Walka toczy się w czasie rzeczywistym i będzie wymagała od nas nieco strategicznego myślenia. Dzięki aktywnej pauzie będziemy mogli przemyśleć każdy nasz ruch. Chociaż umiejętności taktyczne mogą wcale się nie przydać, ponieważ w większości przypadków będzie można uniknąć potyczek dzięki rozbudowanym opcjom dialogowym.

 

TRAILER

 

Na temat

Sorry, no related articles to display.