Plants Vs. Zombies: Battle for Neighborville Complete Edition Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Plants Vs. Zombies: Battle for Neighborville ma ukazać się na Nintendo Switch w marcu

Amerykańska sieć wypożyczalni gier oraz filmów Gamefly dodała do swojej…

17 stycznia 2021

Amerykańska sieć wypożyczalni gier oraz filmów Gamefly dodała do swojej oferty Plants Vs. Zombies: Battle for Neighborville – Complete Edition na Nintendo Switch. Według ich oferty produkcja ze stajni EA ma trafić na konsolę Nintendo 19 marca.

 

Plants Vs. Zombies: Battle for Neighborville - Complete Edition Nintendo Switch

 

Nie jest to pierwszy raz kiedy Gamefly ujawnia wydanie gry na Switcha przed oficjalną zapowiedzią ze strony wydawcy. W przeszłości wypożyczalnia umieściła gry Raiden V: Director’s Cut, Mutant Year Zero: Road To Eden, czy Titan Quest do swojej oferty przed formalnym ogłoszeniem. Kolejnym wyciekiem z ich strony jest Plants Vs. Zombies: Battle for Neighborville, które w ciągu najbliższych dni powinno zostać zaprezentowane przez EA.

 

Dobrze pamiętamy zeszłoroczne wydarzenie EA Play, podczas którego zostało ogłoszone i potwierdzone umieszczenie 7 gier od EA na Nintendo Switch w ciągu kolejnych 12 miesięcy. Od tego czasu na Switcha zostały wprowadzone Burnout Paradise: Remastered, Need for Speed: Hot Pursuit Remastered oraz Fifa 21 Legacy Edition. W kolejce czekają Apex Legends oraz Lost in Random, które zostały zapowiedziane i mają ukazać się gdzieś w 2021 roku. Wszystko wskazuje na to, że szóstą produkcją będzie Plants Vs. Zombies: Battle for Neighborville z marcową premierą. Do ujawnienia i wydania na Switcha pozostanie jeszcze jeden tytuł.

 

Oferty Gamefly są generalnie dość wiarygodne, więc prawdopodobnie 19 marca właściciele Nintendo Switch otrzymają Plants Vs. Zombies: Battle for Neighborville – Complete Edition. Edycja „Complete Edition” zawierać będzie najprawdopodobniej wszystkie DLC dodane przez twórców do tej zwariowanej produkcji.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *