Pokemon Scarlet i Violet
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Pokémon Scarlet i Violet wyciekło. Kompletny Pokedex lata po sieci!

Nintendo ponownie musi się mierzyć z wyciekiem swojej gry przed…

11 listopada 2022

Nintendo ponownie musi się mierzyć z wyciekiem swojej gry przed jej premierą. Pirackie kopie Pokémon Scarlet i Violet są już dostępna do pobrania. Cały Pokédex Scarlet i Violet wraz z grafikami wszystkich nowych Pokémonów jest łatwy do znalezienia w internecie. Doszło nawet do tego, że pierwsi streamerzy zaczęli transmitować rozgrywkę na żywo!

 

 

Oczywiście z uwagi na szacunek dla graczy oraz twórców na naszym portalu nie umieścimy żadnych przecieków z Pokémon Scarlet i Violet.

 

Pokémon Scarlet i Violet od wczoraj jest dostępne do pobrania z różnych źródeł. ROM-y pozwalające odpalić gry na konsoli CFW, czy wszelakich emulatorach na komputerach ujawniły m.in. cały Pokedex 9 generacji na tydzień przed premierą gry, czy wszystkie formy stworków. Masę materiałów, których Nintendo na pewno nie chce, aby były dostępne w sieci można bez problemu znaleźć na Reddit, czy Twitterze.

 

Doszło nawet do tego, że na serwisie streamingowym Trovo pierwsi streamerzy grają w Pokémon Scarlet i Violet na żywo. Ich transmisje cieszą się wielotysięczną oglądalnością. Pojawiły się też pierwsze livestream’y na Twitchu, jednak były one szybko zgłaszane i po kilkunastu minutach blokowane.

 

Pokémon Scarlet i Violet będą dostępne wyłącznie na Nintendo Switch już 18 listopada.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *