Life is Strange 2 Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Port Life is Strange 2 dla Nintendo Switch ukaże się na początku przyszłego miesiąca

Square Enix ogłosiło, że druga część z serii Life is…

23 stycznia 2023

Square Enix ogłosiło, że druga część z serii Life is Strange zostanie przeportowana na Nintendo Switch. Na premierę nie musimy długo czekać, ponieważ gra ukaże się już 2 lutego! Wraz z tym ogłoszeniem wydawca opublikował stosowny trailer prezentujący grę na Switchu w akcji.

 

 

Life is Strange 2 będzie już trzecim wydawnictwem z serii na Nintendo Switch po premierze Life is Strange: True Colors w grudniu 2021 roku oraz Life is Strange: Arcadia Bay Collection, które debiutowało we wrześniu zeszłego roku.

 

Wydarzenia zaprezentowane w Life is Strange 2 dzieją się w tym samym uniwersum, co oryginalna gra, jednak akcja skupia się na dwóch nowych postaciach. Głównymi bohaterami sequelu są bracia Sean i Danie, którzy są zmuszeni do ucieczki przed prawem po tym, jak ich ojciec zostaje zamordowany przez policję. Znaczna część rozgrywki koncentruje się na dokonywaniu wyborów moralnych, które wpływają na Seana podczas prowadzenia młodszego brata Daniela, gdy uczy się kontrolować swoje moce telekinezy.

 

Life is Strange 2 można już zamawiać w przedsprzedaży w sklepie internetowym Nintendo Switch. Obecnie potwierdzono, że gra zostanie wydana wyłącznie w wersji cyfrowej, co oznacza, że ​​jest mało prawdopodobne, aby doczekała się fizycznej wersji, takiej jak True Colors, czy Arcadia Bay Collection. Cyfrowa wersja gry została wyceniona na 132 złote.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *